Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatok olyan embereket...

Hol találhatok olyan embereket akik akarnak változtatni az életükön?

Figyelt kérdés

Olyan fórumokot, oldalakok keresek ahol olyan embereket lehet találni akik nyitottak az új lehetőségekre, és szeretnének tenni valamit a jövőjük érdekében.


Tudtok ilyen helyet?


2012. ápr. 1. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval nem lehet könnyen milliomosnak lenni, szerintem. De Ti tudjátok."


Azt senki sem mondta, hogy könnyű... Azt esetleg, hogy lehetséges. Ez meg igaz is. Viszont szerintem sokkal könnyebb felépíteni egy közepes hálózatot, ami hoz évi minimum 5milliót, mint összegyűjteni párszázmilliót. Sokkal több példa is van rá. Az egyik nagy MLM hálózatban százezer felett van azoknak a száma, akik havi többezer eurót keresnek. Tízezer felett, akik havi többtízezer eurót. És ez csak egy hálózat! Érdemes átgondolnod, melyik utat javaslod az ambíciózus emberfiának. Gyűjtsön össze párszázmilliót, vagy tegye meg azt, amit már többszázezren megtettek. Másolja le őket. Te magad írod, hogy a te módszered nem egyszerű... Viszont itt van egy módszer, ahol csak másolni kell.. Szerinted nem egyszerűbb?

2012. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 Flector 67 ***** válasza:
Nem évi, havi szinten említettem a passzív jövedelmem. Csak ez az MLM meddig fog így működni? Engem ez érdekelne. Az idők végezetéig?
2012. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 Smartguy86 ***** válasza:

Válaszolva: nekem az MLM-eknél az a bajom, hogy olyan termékeket árulnak, amik aránytalanul drágák, és ehhez nem jobbak, mint a kereskedelmi forgalomban bárhol megvehető cuccok. A legrosszabb viszont azok az MLM-ek esetében a helyzet, amikor áltudományos magyarázatokkal átvernek embereket, hogy azok megvegyék a termékeiket. A legundorítóbb ebből a fajtából a Nu-Skin és a Zepter, mert ők betegeskedő öregembereket húznak le a termékeikkel örök fiatalságról, génmódosító gombákról (nu-skin) és hasonló non-szenszekről beszélve nekik.


Vegyük az Amwayt - az elköteleződéses mézes mázas felszín alatt az Amway termékek aránytalanul drágák és pont ugyanolyanok, mint egy unilever vagy éppen tesco gazdaságos termék, de sok esetben még rosszabbak is.


Ennyi a bajom az MLM-el. MErt látszólag olyan termékeket értékesítenek rajtuk keresztül, amik a kereskedelmi forgalomban a versenynek hála már rég kihaltak volna a piacról.


A piramisjátékok, ahol az új belépőknek kell fenntartani a rendszer működését, arról már leírtam a véleményem.


Mindkét esetben nehezményezem azt a vallási szinten megszervezett beavató szertartás és szektázást, ami vidéki hotelekben és wellness szállókon művelnek. Ez már nem üzlet, ez hitkérdés, és az előadók a papjaik, a hívek pedig a belépő szerencsétlenek, akik hisznek egy jobb világban...

2012. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:

Hát én csak az Amway termékeket ismerem jobban, hát tényleg vannak köztük aránytalanul drága dolgok is, de találkoztam már olcsó és jó termékkel is. Azonban ezekről a termékekről azt terjesztik, hogy jobban óvják a környezetet, mint a kereskedelmi forgalomban kapható termékek. Én személy szerint ezt nem tudom ellenőrizni, (na jó, végül is ki lehetne próbálni hogy azzal locsolom itthon az egyik növényt egy hónapig :), de tegyük fel hogy igaz. Ebben az esetben sem érné meg neked az ha drágábban kapod meg a terméket?


Vegyünk egy másik példát. Bemész az Auchanba, és látsz 2 különböző tejet. Az egyik 169 Ft, a másik pedig 339. Mindkettő ugyanúgy 1 liter. Hogy lehet a 339 Ft-os tejnek létjogosultsága a 169 Ft tej mellett? Tegyük hozzá, hogy a 339 Ft-os tej Magyarországon készült (legalábbis tegyük fel... :), a másik meg mondjuk Szlovákiában, vagy ki tudja hol. Még a szállítása is drágább. Szóval melyiket fogod megvenni?

2012. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 Flector 67 ***** válasza:
Egyértelmű a 339-eset. de nem fogok rendelni az AMWAY-tól 600 Ft.-ért tejet pl:)
2012. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
Látod, ezt mindjárt gondoltam, mivel nem árulnak tejet :). Miért döntöttél a 339 Ft-os tej mellett?
2012. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 Flector 67 ***** válasza:

1. Mert megtehetem, hogy megvegyen.

2. Mert reménykedem benne, hogy ha drágább, akkor jobb.:) Különben miért maradna fenn? (ekkor versenyben)

3. Az MLM-el csak az a gáz, hogy ott rádtukmálják a szarjaikat. A Tescoba nem tukmálnak, Te döntesz.

Mondom nem a levegőbe beszélek, próbáltam már az AMWAY termékeket.

2012. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 Smartguy86 ***** válasza:

A tejnél a drágább többet ad, nevezetesen ellenőrzött gazdaságból való, magyar, stb. Az Amway tisztítószer hatásban ugyanaz, árban viszont drágább jóval - nem érzi az ember, hogy pluszt kapott. Ez a környezetbarát szöveg jó, sokmindenre rásütik, hogy vonzóbb legyen, de ha már tisztítószer, akkor az ecet a legkörnyezetbarátabb. És az se kerül ezrekbe... :)


Az Auchanban megvan a jogom, hogy válasszak, mit akarok megvenni és nem jön a szentbeszéd a fülembe. Mérlegelem a reklámok és az árak alapján, hogy mi a jó nekem és kész.

2012. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
A Tescoban is rádtukmálnak, csak azt tudod megvenni amit ott árulnak. Jó egyébként a 339 Ft-os tej, mi is mindig azt veszünk, mert nem igazán romlik meg, ha ügyes az ember, tud belőle túrót csinálni. De azért az a frissen fejt tehéntej amit nagymamám hoz minden második nap az utca végéből 200 Ft-ért literjét, hát ugye összehasonlíthatatlan.
2012. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 Flector 67 ***** válasza:
Csak azt nem értem, ha ekkora buli az MLM, miért nem csinálja mindenki?
2012. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!