Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti is depressziósak vagytok a...

Ti is depressziósak vagytok a munkanélküliség miatt?

Figyelt kérdés

Annyira rossz,az utóbbi 2 évben két munkahelyemet is elveszítettem...Volt egy fél éves,egy kemény egy hónapos... :-( A köztes idő alatt is itthon voltam,és már megint....

Sokszor van rossz kedvem...



2012. jún. 14. 20:02
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
56%
Sajnos nekem sincs munkám közel 1,5 éve. Pedig sok helyre jelentkeztem. Én is érzem sokszor a depresszió jeleit. Próbálom magam ilyenkor lefoglalni valamivel. Takarítás,ház körüli munka stb.
2012. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nekem is sokat segít,ha lekötöm magam.De ugye a hét minden napján,egész nap nem lehet takarítani.... :-)

De nyilván,leköt a házimunka meg a főzés,ilyesmi.No meg,jó a barátaimmal is talizni,kicsit másfelé terelődnek olyankor a gondolataim!De hál' Istennek,itt van az én egyetlen szerelmem,ő tőle is jobbra fordul a kedvem!!!Meg a kutyusom is!!De valamikor semmi sem segít.......Napközben nincs itthon,tényleg depis vagyok sokszor.Annyira nehéz,nem érzitek úgy,hogy semmire sem viszitek az életben?Márc-óta vagyok amúgy itthon.Megint.

2012. jún. 14. 20:30
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudjátok magatokat átképezni?
2012. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mert?
2012. jún. 14. 20:37
 5/24 anonim válasza:
Én voltam már átképzésen ir,de így sem lett jobb a helyzet :(
2012. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hol laktok?
2012. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Bács-kiskun megyében
2012. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Én ugyan csak 2 hónapja vagyok munkanélküli, de teljesen ki vagyok emiatt borulva. Mert úgy érzem, hogy semmit sem érek. Pályáztam jó pár helyre, de még interjúra sem hívtak be. Igaz, még bőven van félretett pénzünk, de nagyon rettegek, ha elfogy, akkor mit adok a gyerekeimnek enni. Ezen is ki vagyok borulva. A férjem munkahelye is megszűnőben van. Igaz, ő mindig mondja, hogy ráérünk majd akkor aggódni, ha már elfogyott a pénzünk, de azért nagyon rossz. Pláne, hogy nem is nagyon látom esélyét sem, hogy lesz munkám. Itt mindenhol létszámstop van.

Most beiratkoztam egy német tanfolyamra egyébként, hátha valamit segít, bár ha munkához kell, az min. középfok, ha nem felső, az meg évekig is eltarthat...

2012. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóképp érzek,mint az egyik kedves válaszoló.Olyan kilátástalannak tűnik az egész!Nem fogom semmire vinni az életben?Mindig ilyesmit kérdezek magamtól!Néha,hogy nem vagyok jó semmire.Ezt érzem.25 éves vagyok,előttem az élet,bárhogy alakulhat,de így?Hogyan tudok előre lépni,nincs lehetőség.Nem jeleznek sehonnan sem vissza.Annyi helyre elküldtem az önéletrajzom.....

Az első munkahelyemet annyira szerettem,ahol 2007-2010ig dolgoztam.Azt nagyon nehezen dolgoztam fel,hogy elküldtek.

2012. jún. 15. 21:45
 10/24 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Én is nagyon nehezen dolgoztam fel, sőt, még mindig tart.

Amikor odamentem, akkor ígértek mindenféle előrejutási lehetőséget. 1 év után pályáztam is egy helyet, de elutasítottak, mondván, hogy túl kevés vagyok hozzá. Aztán felvilágosítottak a kollégáim, hogy erről a helyről nem vesznek át sehova, mivel ide két ritka nyelv kell (és tényleg kell), a többi jobb helyre meg elég az angol. Angolul mindenki beszél, spanyolul, franciául kevesen, szóval maradunk a fenekünkön. Aztán arra gondoltam, ha már jobb fizetést nem kaphatok, akkor fizessenek nekem valami sulit. Kifizették, el is végeztem, bár közben terhes lettem, még gyerek mellett is tanultam.

Fél éves volt a gyerek, amikor megint megpályáztam egy jobb állást, de kinevettek, hogy maradjak csak GYED-en, kicsi még a gyerek. (Nem tudom mégis kinek mi köze van hozzá, hogy hogyan oldom meg a gyerekfelügyeletet)

Most meg mennék vissza, és közölték velem, hogy gyerek mellett úgysem tudnék itt dolgozni, mert nagyon strapás. Inkább maradjak csak otthon még pár évig. Mindenki mást visszavettek, nem tudom miért pont engem szemeltek ki. Aki még GYED alatt is tanult?! (Új főnök van, nem ismer, szóval kifogása nem lehetett ellenem.)

Ezért tanultam?! Mocsok egy világ, és nincs becsület senkiben, a családosok meg haljanak éhen. Igen, nagyon kiborultam rajta. És belém nevelték, hogy sz... vagyok, meg hogy szégyelljem magam, hogy gyereket szültem.

2012. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!