Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti is depressziósak vagytok a...

Ti is depressziósak vagytok a munkanélküliség miatt?

Figyelt kérdés

Annyira rossz,az utóbbi 2 évben két munkahelyemet is elveszítettem...Volt egy fél éves,egy kemény egy hónapos... :-( A köztes idő alatt is itthon voltam,és már megint....

Sokszor van rossz kedvem...



2012. jún. 14. 20:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Főleg Budapestiek! Ha nincs munkáatok és tényleg az a cél, hogy ne haljatok éhen, akkor végezzetek el egy vagyonőri tanfolyamot. Pasiként bármikor el tudtok helyezkedni, de nőként is, főleg nyelvtudással, recepciósként. Ha sikerül kifogni 24/48-as beosztást, akkor simán tudjátok folytatni mellette a keresgélést. A tanfolyam pár hét alatt megvan, és olyan 40e körüli összegbe kerül, de ha munkanélküliek vagytok, akkor nézzétek meg a munkaügyi központban, mert lehet, hogy ingyen is elvégezhető. Ez csak egy jótanács, én megtettem, és évek óta így találok mindig munkát magamnak! Az eredeti végzettségemmel sz.rt sem érek, már évek óta ülhetnék otthon, így viszont folyamatosan dolgozok, és ha elvesztem a melót, akkor hamar találok másikat. Megalkuvás ez, igen, de amikor az embernek fizetnie kell a hiteleit, akkor ez másodlagos!
2012. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Igazad van,én vidéken élek,de egyre több biztonsági őrt látok,aki nő.

A recepcióshoz nyelvtudás kell,ugye arra értetted?

2012. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igen, arra, sima biztonsági őrnek persze nem kell. Recepcióhoz sem kell mindenhova, de ha valamennyire beszélsz nyelvet, az előnynek számít. Olyan hely is van, ahová elvárás a nyelvtudás, miközben semmi szükség nincs rá, soha nem kell használni.
2012. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

szia!

25/N vagyok Szegedről.

nemcsak te vagy ebben a helyzetben. Én se találok munkát, segélyen vagyok, pedig 2 szakmámm és érettségim van... az elmult 3 évben amiota pályakezdőként elvégeztem a sulit alig volt valami, bárhova adtam be. volt 1 1 hónapos, de alig csináltam valamit... voltam fél évet közmunkán, és szereztem fél év alatt 2. szakmát gyorstapalóin.

Én is depresszióba estem, a munkanélküliséhg miatt, de ugy h alig birrtam felkelni... Az a mázlim hogy olykor el tudom magamat foglalni, 1 hónapja elkezdtem karatézni, meg szolizok is ez valamelyest segített nálam....

2015. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!