Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én 28 éves srác vagyok párom...

Én 28 éves srác vagyok párom 24 éves, én kb.6,5, párom 2 éve keres munkát (én 3 szakmával, párom F-es képzéssel és egy szakmával) Szerintetek mit csináljunk? Hogyan sikerülhet? Valamit elrontunk?

Figyelt kérdés

#fizetés #Karreier
2012. júl. 24. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ehh, de milyen munkakörben, milyen szakmákkal? Ez a fontosabb, nem az hogy mióta és hánnyal...


Az idő ott számít hogy 6,5 illetve 2 éve nem dolgoztatok a szakmátokban ezek szerint?

2012. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben! Milyen szakmával? Hol? Mi az az F-es képzés?
2012. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szakmáim pontosan: élelmiszer és vegyi áru eladó, szoftverüzemeltető középfokú illetve egy babysitter képzettség. A páromé idegenforgalmi szakmenedzseri és babysitter végzettség.
2012. júl. 24. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom szoktátok-e nézni, de az express-en szoktak lenni babysitter és élelmiszer eladó állások is.
2012. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem ilyen végzettséggel vétek itthon maradni, külföldön sokkal többre vihetitek, főleg ketten. Ne habozzatok ;)
2012. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem babysitterkedés, külföld, mindkettőtöknek.
2012. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!