Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tönkreteszi az életem, ha nem...

Tönkreteszi az életem, ha nem mondok fel a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

a munkahelyemen folyamatosan kibeszélnek(nem csak engem, mindenkit), flegmáznak, csicskáztatnak... Idegileg már nem bírom...é= félek,hogy a kapcsolatom is rámegy erre...

Viszont tudom, milyen nehéz munkát találni...


2012. aug. 16. 15:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Kemény kérdés. Próbáld figyelmen kívül hagyni a pletykákat és a bunkózást, vagy aki bunkón szól hozzád, oltsd le úgy, hogy nyomot hagyjon benne. De miért menne rá a kapcsolatod? Nem értem igazán okát... kifejted? :)
2012. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Megtanultam, hogy az egyik fülemen be a másikon ki. Néha kiborulok, de elég jól megy a dolog. Amíg nincs másik, addig nem mondok fel.
2012. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát és utána lépj ki. Most tényleg nehéz munkát találni.
2012. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért menne rá a kapcsolatom, mert mindig erről beszélek neki és idegeskedem és persze veszekszem vele. Ok nélkül.
2012. aug. 16. 16:00
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyen mindenkit kibeszélnek, nefoglalkozz velük, csináld a dolgod és ne vidd haza a problémákat, Sajnos szinte bárhová mész, mindenütt vannak ilyen emberek.
2012. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt addig fogják csinálni, amíg annyira nem tudsz koncentrálnia melódra, hogy ki nem rúgnak. Úgy még rosszabb helyzetben leszel. Így meg otthagyhatod te őket, és nyugodtabban kereshetsz normális helyet. Nincs mindenütt ez!!
2012. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Négy-és fél évig olyan helyen dolgoztam, ahol lehallgatták a telefonjaimat, pálpusztais sztaniolt ragasztottak az íróasztalom aljára, megsemmisítették az adrémáimat /név-címjegyzék/, megették a kajámat. Mindezt irigységből és gonoszságból. Kénytelen votam tűrni, de aztán jött egy mások munkahely. A párodnak ne panaszkodj, mert úgysem tud rajtad segíteni. Akkor meg minek?!
2012. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

pff szegénykém


nálunk is ez volt csak a párom volt idegbeteg tőle

keresett másik melóhelyet

igaz itt kevesebbet keres még mert új viszont kisimult normális lett


előbb keress másikat utána lépj ki

addig meg próbálj meg nem odafigyelni rá

2012. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7 az is segítség ha meghallgatod mert lenyugszik tőle

lehet h tenni nem tudd de már az h mellette vagy az is sokat segít

2012. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám is ilyen helyzetben van. Én is ezt javasoltam neki, hogy ne foglalkozzon velük, mintha nem is hallaná meg. De tudom én is, hogy ezt több hét több nap több óra után már nehéz megállni...

Kapcsolata neki is inog, mert a párja képtelen megértően hozzáállni, ráadásul sokszor a főnöke pártjára áll.... (Ilyen: Én is ezt tenném a helyében, én sem adnék fizetésemelést. Ilyenkor odamennék és fejbekólintanám, hogy ha már ennyire hülye legalább fogja be a száját......)

2012. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!