Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » álláskeresésnél hátrányt...

álláskeresésnél hátrányt jelent, hogyha csúszok egy évet?

Figyelt kérdés
mondjuk meglátják az önéletrajzomban h 3,5 helyett 4,5 évet jártam iskolába... az baj? Most nagyon gondolkozom a pssziváltatáson, de nem erasmus meg semmi ilyesmi miatt, szóval semmi olyan miatt, ami plusz dolog, és úgymond megérné passziváltatni miatta. De nem csak úgy hecből csinálnám nyilván. Megoldható lenne az aktív státusz is, ha úgy van...
2012. aug. 20. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ha rákérdeznek, mondd azt, hogy halasztottál, mert kimentél külföldre nyelvet tanulni. Feltéve ha beszélsz valamilyen nyelven.
2012. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha van okod rá, akkor nem az lesz a döntő szempont, hogy mit szólna majd ehhez egy későbbi munkaadód. Én is passziváltattam, anyagi okok miatt. Ha rákérdeznek elmondom, hogy dolgoznom kellett és addig félre kellett tennem a tanulmányaim. Ha nincs komoly oka a passziváltatásnak, akkor inkább folytasd a sulit! Sok sikert!
2012. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!