Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné váltani nagyobb...

Megérné váltani nagyobb cégről kisebbre?

Figyelt kérdés
Az önéletrajzban a jelenlegi jobban mutat, de a másik helyen jobb lehet a légkör és talán szabad kezet kaphatnék, több önálló feladat. Mik a tapasztalataitok?
2012. szept. 3. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy multinál dolgozom, de már nekem is elegem van az ottani légkörből, emberekből. Én is szívesebben dolgoznék egy kisebb cégnél még kevesebb pénzért is.
2012. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az eltöltött munkaidő többet nyom a latban, mint az, milyen a cég. Szerintem jobban jössz ki, ha azt látják az önéletrajzban, hogy 3 évet dolgoztál egy kis cégnél és onnan váltanál, mintha azt, hogy egy multinál voltál 1 évet és azóta munkanélküli vagy.
2012. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is pontosan így érzem...elég stresszes most bent mindenki, nem kedvesek egymással az emberek, mert nagyon durván túl van mindenki hajtva én meg ezt nem bírom.

Én is ezen tűnődtem, hogy lehet, hogy jobban jövök ki, ha lehúzok máshol 2-3 évet, lehet, hogy kevesebb pénzért, de jóval kevesebb stresszel ls maradna idő másra is /mondjuk a sulira/.

2012. szept. 4. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!