Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire van értelme egy...

Mennyire van értelme egy teljesen humán beállítottságú embernek belevágni a gépészmérnöki szakba? 23/F

Figyelt kérdés
A reál tárgyakhoz nem sok közöm van, az infóhoz jobban. Humán beállítottságú vagyok. Igazgatásszervezői diplomám van, most a közigazgatási menedzser(MsC) szakot csinálom. El is tudtam helyezkedni szakmámban, kormánytisztviselő vagyok. De vágyok a jobbra, ugyanis itt siralmas a fizetés. Próbálok nyitni az új felé. Szerintetek van értelme belevágnom. Fontos megemlíteni, hogy a képzés fizetős lenne!

2012. szept. 16. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha érdekel is a gépészmérnöki szakma akkor érdemes mert eu-ban hiány is van belöle meg jól is keres.
2012. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha szereted a matekot és a fizikát, meg nem is vagy s*gg hülye belőlük. Tényleg mind a kettő nagyon kell hozzá.
2012. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a reálhoz nem sok közöd van, ahogy te is írod, akkor a mechanika tárgyakon nagyon megszenvednél. Én biztos nem vágnék bele.

VISZONT! A legtöbb intézményben az előadások szabadon látogathatók, így ha bejárnál 1-2-re, kiderülne, hogy tényleg érdekel-e.

2012. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy a matekhoz és a többi reál dologhoz sík hülye vagyok, mellesleg utálom is. De mit csináljon az ember, ha mindenhol csak a mérnök tud könnyen elhelyezkedni és jól keresni?
2012. szept. 16. 11:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélyed nincs, ha már a középiskolás anyag alapján is tudod, hogy sík hülye vagy a matekoz, fizikához, kémiához. Kivágnának az első év után, drága mulatság lenne...
2012. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így sajnos én is egyetértek az utolsóval.
2012. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fölösleges így végigszenvedni, már ha végig tudnád. Van olyan ismerősöm aki 9! év alatt szenvedett végig egy mérnökit, de mondanom sem kell hogy munkanélküli, mert az hogy van róla egy papírod nem feltétlenül jelenti azt hogy el is fogsz vele helyezkedni!Előttem írtak már egy jó ötletet menjél be, előadásokra és majd rájössz hogy mennyire megy a téma, ha nem akkor más irányba kell kitörnöd.
2012. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kapo1588 ***** válasza:

Véletlen nem te vagy aki már tett fél kérdést az igazgatásszervező diplomájával kapcsolatosan de elkezdték fikázni?:) majd a végén írtad h sikerült elhelyezkedned.

a mostani helyeden nem tudsz előre lépni?

2012. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok. De olvastam én is, be is írtam. Nem is értem, de am tényleg h miért szidják itt a gyk-n ezt a szakot, azért nem egy gagyi semmi, és el is lehet helyezkedni vele.
2012. szept. 16. 14:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Itt egyébként nem tudok előre lépni, csak a főnök helyére :D
2012. szept. 16. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!