Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te hany evesen jottel ra arra...

Te hany evesen jottel ra arra hogy mivel akarsz foglalkozni?

Figyelt kérdés
En most leszek 22 3 eve erettsegiztem de meg mindig nemtudom mit akarok..kulfoldon dolgozgatok de nemtudom mit kene csinalnom. Tanulni utalok tulajdonkeppen semmi nem erdekel.. pedig csaladomban mindenki diplomas. Van meg ezzel valaki igy?
2012. okt. 13. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Érettségi után belöktek egy szakmunkásképzőbe, elvégeztem, és azóta azt a szakmát űzöm, több-kevesebb sikerrel. Nem én döntöttem, pályára lettem állítva.

Most iszom a levét (20 évvel később), mert ez egy olyan tevékenység, ami nagyon keveset jövedelmez.


36 éves koromban jöttem rá, mi az én vágyam, mivel akarok foglalkozni, kitanultam, de még döcögősen megy.

2012. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó neked. Nekem volt egy szakmám, jól jövedelmezne, de egészségügyileg nem bírtam, és valamilyen szinten belelöktek. Lett egy diplomám, rábeszéltek, kitűnővel végeztem, de nem jövedelmez. 3 éve állást keresek, azelőtt is csak ló.aszbérem volt. Életkedvem is elmegy lassan.
2012. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24. évesen.
2012. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azután jöttem rá, hogy mi szeretnék lenni, miután abbahagytam a versenyszerű sportolást. Pontosítok, akkor jöttem rá, hogy mely szakmában szeretnék dolgozni. Azon belül először katonai szakterületen gondolkodtam, utána rendészeti területen, de már kicsit régebb óta pénzügyi szektorban szeretnék dolgozni. Jelenleg a végzettségem nincsen meg, de folyamatban van. Olyan végzettségem lesz, amivel bármilyen szakterületen el tudok helyezkedni, a munkaköröm viszont mindenhol hasonló lenne.
2012. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Idáig még nem, én is külföldön tengtem-lengtem (na jó azért komoly pénzeket kerestem). De már jó lenne valami normális munka itthon. 22/F
2012. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, a sokadik szakmát tanulom, lassan diplomám is lesz, mellette mindenfélét dolgozom, de valójában még mindig nem tudom, mivel akarok foglalkozni.
2012. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én 16 éves vagyok és már tudom .Már most "tanulom a szakmát"
2012. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11 eves koromban dontottem el, hogy programozo leszek.
2012. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is 10-11 évesen döntöttem el, hogy programozó leszek. Az is lettem.
2012. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20 évesen, de előtte is voltak terveim, csak mindig találtam valamit ami jobban érdekel. Jövőre meglesz a diplomám, 2 gyakorlati helyemen mondták hogy szívesen látnának ha végzek, egy 3. meg a cikkeim miatt figyelt fel rám, úgyhogy talán bejött a választás.
2012. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!