Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem-dolgozásért fizetnek. Mit...

Nem-dolgozásért fizetnek. Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés

Október 1-én olyan állást kaptam, ahol konkrétan semmit nem kell csinálnom. Sőt ha bármit is csinálnék, csak akadály lennék. Napi 8 órát ülök a gép előtt és játszok online netes játékokat.

Eddig mindig megszakadtam a munkában. Most nem tudom mihez kezdjek az időmmel.

Ráadásul így is ugyanannyira elfáradok, mintha dolgoznék...


2012. okt. 16. 13:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2012. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Na persze. Figyi, küldd már át a cég címét, épp unkát keresek, beadom az önéletrajom. Tudod, próba szerencse.
2012. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nekem is!!! Én is munkát keresek, örülnék egy ilyen lehetőségnek!
2012. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Hú én örülnék a helyedben.:) ha nem tetszik, menj betonozni, majd én àtveszem a munkàd.:)
2012. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
Küld át nekem is,munkát keresek én is
2012. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Küldd át nekem is. Van munkám, de erre lecserélem.
2012. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Menyit keresel??

Én is szeretnék ilyen munkát!!!

2012. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Általános Iskola. Pedagógus asszisztens vagyok. A feladatom a tanári munka segítése...lenne...de a kutya nem akarja, hogy segítsek neki...


Közalkalmazotti bértábla F1 kategória Br. 122.000.-


Más kérdés?

2012. okt. 16. 13:59
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát én megértem a kérdezőt, nekem a kolléganőm van ilyen helyzetben, támogatással lett felvéve nyári szezonra és a főnök segíteni akart neki így megtartotta a másik üzletbe. Egyedül is sok vagyok nemhogy ketten. Előfordul hogy én is filmezek játszok szinte egész nap mert ha nincs forgalom mit csinálnék? Mi ha együtt dolgozunk többet röhögünk és beszélgetünk mint értelmes dolgot csinálunk. És én ezért nem is bántom hisz hülye lenne nem kihasználni a lehetőséget. Legalább van bejelentett munkája, kisebb fizetése, míg nem talál rendes állást.

Milyen jellegű elvileg a munkád? Pakolászhatsz, takaríthatsz, sokmindennel eltölthető az idő.

2012. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
Pedagógus asszisztensi álláshoz kell valamilyen végzettség?
2012. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!