Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem-dolgozásért fizetnek. Mit...

Nem-dolgozásért fizetnek. Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés

Október 1-én olyan állást kaptam, ahol konkrétan semmit nem kell csinálnom. Sőt ha bármit is csinálnék, csak akadály lennék. Napi 8 órát ülök a gép előtt és játszok online netes játékokat.

Eddig mindig megszakadtam a munkában. Most nem tudom mihez kezdjek az időmmel.

Ráadásul így is ugyanannyira elfáradok, mintha dolgoznék...


2012. okt. 16. 13:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Azért fontos,hogy melyik megye,mert pl Borsodban megőrülünk a munkanélküliségtől,itt biztos nem osztogatnak ilyen állást,és tudni szeretném,hogy hova érdemes elmenni állásért,melyik ez a gazdag megye. Tudod,Kérdező,attól még,mert neked most jól megy,még nem kell letojni más nyomorultakat,legalább annyival tudnál segíteni,hogy merre nézelődjünk. Ismétlem: nem a te helyedet vennénk el,attól ne félj.
2012. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

31

Egyáltalán nem értem, amit írsz. Mégis melyik megnyilvánulásomból vontad le azt a következtetést, hogy letojnék bárkit is...

Két hete van munkám. Előtte 5 évig nem volt igazi munkám (csak közcélú foglalkoztatott voltam meg munkaerőközvetítőkön keresztül ideiglenesen foglalkoztatott, meg persze kipróbáltam a kényszervállalkozói létet is).... Úgyhogy elmondhatom, hogy errefelé sem osztogatják a munkát csak úgy...

2012. okt. 19. 08:44
 33/34 anonim ***** válasza:
Jól van, mellébeszélsz, látom, de a megyét akkor se írod meg. Hű, de nagy titok.
2012. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kabbe a fütyim, Kérdező!
2012. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!