Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem-dolgozásért fizetnek. Mit...

Nem-dolgozásért fizetnek. Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés

Október 1-én olyan állást kaptam, ahol konkrétan semmit nem kell csinálnom. Sőt ha bármit is csinálnék, csak akadály lennék. Napi 8 órát ülök a gép előtt és játszok online netes játékokat.

Eddig mindig megszakadtam a munkában. Most nem tudom mihez kezdjek az időmmel.

Ráadásul így is ugyanannyira elfáradok, mintha dolgoznék...


2012. okt. 16. 13:45
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
100%

irigyelnek pedig nincs rosszabb az értelmetlen "munka" cimén való semmit tevésnek .Ez arra jó hogy elmondhasd itt és itt vagyok ez a munkám ,de azt ki vallná be egy olyan közegbe ahol tényleg kemény meló megy h ő tulajdon -képpen csak pasziánszozik egész nap? Tehát egy meghasonlott állapot ez . Mert kifele tudok ugy tenni mintha miközben belül tudom hogy ez csak látszat.

Ha van benned motiváció és tényleg nem számit mit csinálsz tanulj nyelvet. És ha már érzed hogy végképp elég a helyzetből mondj fel. És keress olyan melót amitől az önértékelésed nem megy csődbe.

2012. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

10

Elvileg elég lenne egy OKJ is, de én kétszakos pedagógus vagyok. Csak hát szaktanárként nincs hely...


11

Nagyon jól megfogalmaztad. Két hete csinálom a nagy semmit. Pedig lennének ötleteim, de látom, hogy akkor örülnek nekem a legjobban ha nem zavarok... Megy az élet az iskolában. Mindenkinek -az igazgatótól a karbantartóig- megvan a feladata. Mindenki tudja, mikor mit kell csinálnia. Egyedül én vagyok, mint a tök. Ülök a fenekemen és várom, hogy teljen az idő...

2012. okt. 16. 14:07
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor használd hasznosan az időt. Olvass, képezd tovább magad, tanulj, készíts őszi díszítést, lassan jönnek az őszi, téli iskolai programok.

Ha már netezel, keress olyan pályázatokat, amiket az iskola megpályázhat. Egy iskolában millió feladat van, nem hiszem, hogy csak ülni tudsz a gyerekek között.

2012. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%
Hát valahogy nem tudlak sajnálni, ne haragudj. Más bármilyen munkának örülne, ha meg kell szakadni, akkor is, te meg sírsz, hogy van munkád és lóf*szt nem kell csinálnod. Cseréjünk!
2012. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy van munkád... Én szívesen ülnék ott úgy, hogy ráadásul nem kell csinálni semmit és még pénzt is kapok érte, de a nagy büdös helyzet az, hogy még elhelyezkedni se tudok 3 hónapja.
2012. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Anyám legalább "mozgókönyvárus". Otthon van, az égvilágon semmit sem csinál, és kapja a fizut. Kitakarít, megfőz, vigyáz az unokára. Igaz csak 32 ezret kap, és 4 órába van felvéve, de az is beesett pénz. Nyárig tuti helye van. Neked annyiban rossz, hogy az idődet adott helyen kell eltölteni.
2012. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
92%
Én is örülnék ilyen munkának. Csak a gép előtt kéne ülnöm? Sebaj! Nyelveket tanulnék, képezném magam, jobb állást keresnék. Még fizut is kapnék mellé. Csúcs! Szóval ne panaszkodj!
2012. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Ajánlottam már én is dekorálást, klubfoglalkozást, pályázatfigyelést, adminisztrációs segítséget, szünetben felügyeletet, órai helyettesítést, könyvtár rendezést... de mindennek megvan a felelőse és nem kérnek segítséget.


A gyerekek is rendben vannak. Közöttük is csak zavaró elem lennék...

2012. okt. 16. 14:20
 19/34 anonim ***** válasza:

Irigyellek, meg nem is. Tanulj nyelveket akkor! Vagy valamit. Nemtom. Tudom szar lehet a semmit csinálni. Én gyárakban dolgoztam, de mikor olyan nap volt, h nem kellett semmit csinálni és még számítógépezni se gépezhettünk csak álltunk vagy ültünk, mint a f@szok, nem volt jó. De összességében örülj, hogy van munkád!


OFF:Amúgy egyáltalán minek vettek fel oda Téged ha nincs is szükség rád?

2012. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Törvényi előírás. Kötelező pedagógus asszisztenst alkalmazni...


Nyelvtanulást többen írtátok. Az elmúlt két évem intenzív nyelvtanulással telt, így ezt inkább hanyagolnám most. Inkább elkezdtem origamizni...hátha még jól jöhet ha hirtelen le kell kötnöm valamivel egy csapat gyereket.

2012. okt. 16. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!