Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem-dolgozásért fizetnek. Mit...

Nem-dolgozásért fizetnek. Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés

Október 1-én olyan állást kaptam, ahol konkrétan semmit nem kell csinálnom. Sőt ha bármit is csinálnék, csak akadály lennék. Napi 8 órát ülök a gép előtt és játszok online netes játékokat.

Eddig mindig megszakadtam a munkában. Most nem tudom mihez kezdjek az időmmel.

Ráadásul így is ugyanannyira elfáradok, mintha dolgoznék...


2012. okt. 16. 13:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Mond csak kérdező, milyen végzettség szükséges egy ilyen állás betöltéséhez? Jól hangzik, hátha kapnék én is egy ilyet.
2012. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy melyik megye?


Egy négyszakos, munkanélküli, fiatal pedagóguslány

2012. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Amúgy, 21-es válaszoló, ehhez OKJ-s pedagógiai asszisztens végzettség elegendő, de végzett szaktanárok is betölthetik, ha szaktanárként nincs hely elhelyezkedni.


A 22-es válaszoló

2012. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
38%

Hát jó, hogy nem adnak feladatot a tanárok meg mindenből kihagynak. Nekem is bökné a csőröm, hogy egy ilyen mondvacsinált munkakörért ugyanannyi kapna valaki, mint én. Vagy többet.

Megint minek kellett ilyet kötelezően létrehozni? Mióta van törvényben ez, ezt is a Viktor cigány találta ki?

2012. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Igényelj ingyenes póker kezdőtőkét(50$ és csak egy kvízt kell kitöltened, meg beküldeni a személyazonosságodat igazoloó igazolványok képeit) a pokerstrategin és olvass sok pókerkönyvet, tanuld meg a jó stratégiákat. Kis szerencsével és sok tudással jól jöhetsz ki. Éles játék előtt mindenképp tanuld meg a biztos stratégiákat.
2012. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Szólj ha ki akarsz lépni , megyek a helyedre! :)


Amúgy aki itt fizetési igazságtalanságról beszél az nem mond igazat. Mível a kérdező napi 8 órát van bennt a többi tanárnak meg ettől jóval kisebb a kötelező óraszáma, és kevesebbet van bennt.


Azt tudom tanácsolni, hogy probálj bekapcsolodni a munkába valahogy. Az azért nem hihető, hogy nincs helyettesitési lehetőség vagy külső szabadidős program amelyben részt vehetsz.


Amúgy ismeretséggel vettek fel, vagy "utcáról"?

2012. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

26! de a tanárnak ott nem ér véget a munkája. Több dolga is van, mint bemenni a napi x számú órájára. Felkészül, dolgozatokat állít össze, javít, stb. Persze kívülállónak nagyon egyszerű.

És sok tanár simán van bent a suliban 8 órát, valamelyik többet. Ha van is lyukasórája, olyankor is akad tennivaló. A kérdező meg végigunja azt az időt.

Más meg keményen robotol több műszakban 60ezerért, tényleg igazságos.

2012. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ne itt reklamálj. Ez nem a kérdező hibája.
2012. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
De a kérdező már valamiért nem válaszol, pedig kérdeztem a megyét, másvalaki azt, hogy ismeretség volt-e vagy "utcai" állás. Pedig még elvileg az ideje is meglenne rá, hogy válaszoljon. Azért ezek fontos kérdések, ha már kiírta. Attól pedig nem kell félni, hogy vki a helyére tör, mert úgyis a munkáltató dönt személyi kérdésekben.
2012. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Itt vagyok. De nem tudom, hogy ezek miért olyan fontos kérdések...Nem mindegy melyik megye?

Azt meg nem tudom, hogy pontosan miért engem vettek fel. Az elmúlt években elküldtem minden létező környékbeli intézménynek az önéletrajzom többször is...aztán egyszercsak hívtak ezzel az ajánlattal.


Akár hihető, akár nem a helyettesítések is be vannak osztva és azok a tanárok mennek helyettesíteni, akiknek ez kell a kötelező óraszámukhoz...

2012. okt. 18. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!