Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a Morgan Stanley-nél a...

Z0LTAN kérdése:

Mennyi a Morgan Stanley-nél a fizetés Magyrországon?

Figyelt kérdés
Mindenféle pozíció érdekel. (titkárnő, pénzügy, programozó, stb). Kezdő és már évek óta ott dolgozó fizetésekre is kíváncsi lennék.
2012. dec. 21. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Hát de most titkárnő akarsz lenni, vagy programozó?
2012. dec. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik sem, csak felmerült a napokban egy ilyen beszélgetés, hogy Mo.-on ott keresnek a legjobban az emberek, még a kezdő pozícióban is 300.000 huf felett és kíváncsi vagyok, hogy valóban így van e. Ezért olyan emberektől várok választ, akik valóban ott dolgoznak/tak, vagy vagy ismerősük, rokonuk aki ott munkálkodik valamilyen szektorban.
2012. dec. 22. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki kábé a piaci bért kapja. Annyit, amennyit a munkájával megtermel. Elvárnak egy minőséget és munafegyelmet, ezt pedig megfizetnik, de ők sem verik a pénzt, így akiből könnyebb meríteni, az nem fog duplabért kapni (pl recepciós, asszisztensek).

Az pedig, hogy ott a legmagasabbak a fizetések egy elég sánta állítás. Minden megállapodás és szakértelem és tapasztalat kérdése.

Az egyik konkurenciájuknál közepes igahúzó programozó négernek 350 és 450 nettót kioszthatnak (nem manager), persze itt is függ a munkatapasztalattól és az elvégzett munka minőségétől.

Tanulni, dolgozni, fejlődni.

2012. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Én egy közepes néger vagyok a MSnél és 450 nettót keresek
2013. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!