Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nos, ma hívtak a CCC cipőüzlet...

Nos, ma hívtak a CCC cipőüzletből, hogy holnap menjek be állásinterjúra. Dolgozik ott valaki és ha igen milyen? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Fizetésre lennék még kíváncsi.
2013. jan. 3. 16:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Voltam az interjún. Felvettek! Nekem nettó 60.000.-et ígértek plusz 5000Ft Erzsébet utalvány plusz a délutános meg a hétvégi pótlékok.
2014. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Ja, és napi 6 órát kell dolgozni heti 5 napban. Csak sajnos minden hétvégén, minden szombaton és vasárnap dolgozni kell 6-6 órát kivéve egy teljes hétvége van havonta ami szabad. Nem tudom...kisgyerekek mellett ez annyira nem jó.
2014. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
Hmm, hát ez érdekes. Kíváncsi vagyok melyik városban árulsz. Kisgyerek ide vagy oda dolgozni kell. A 60 kilo meg nem rossz pénz.
2014. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Aki 8 órára van bejelentve de 12 órázik hány napot kell bent lenni egy héten? Vagy hány órát dolgoztok egy hónapban?

Köszönöm a választ! :)

2014. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Azóta nem írtam de kiderült, hogy nem tudnak alkalmazni. Felhívtak még mielőtt lemondhattam volna. A munka törvénykönyve szerint nem dolgozhat kismama (3 év alatti gyermekkel rendelkező anyuka) egyenlótlen munkamegosztásban illetve hétvégén pedig egyáltalán nem!! Tehát nem is dolgozhatnék ott. 60ezer forint (nem akarok senkit megsérteni) de nekem iszonyat kevés! A gyedem 2x ennyi volt! Egyszerűen nekem nem elég semmire! Nem azért mert nagyok az igényeim hanem azért mert annyi a kiadásunk a hiteleink, hogy inkább nem sorolnám. Szerencsére van más választásom de sajnálom azokat akinek nincs. :( Én semmiképpen nem tudtam volna vállalni mert vidéken (200km-re) élnek az amúgy is még dolgozó nagyszülők, a férjem szintén dolgozik minden szombaton vagy vasárnap és reggeltől estig hétköznap így a 2 gyerekemet nem tudnám kire bízni. Annyit meg nem keresnék itt, hogy bébiszittit fogadjak.
2014. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Amúgy Pest megye. Gondolom errefelé több a fizu. Nem véletlenül jöttünk el mi is vidékről 12 éve. :)
2014. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem tudja vki,hogy az Üzletvezető mennyit keres?

2015. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Lea222 válasza:
60 ezerért fel se kelek....
2016. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

húúú, de régi kérdés. én 1 hete vagyok ott, tehát nincs kiforrott véleményem még. :D mindenesetre, ha érdekel bárkit is így 2017-ben: nekem nettó 161 a bér, 8 órára vagyok bejelentve, de az 12 órát jelent 1 napra. ugyan úgy megvan a beosztásban a heti 4-5 munkanap, mint más dolgozóknak, csak ugye szombat vasárnap is benne van, ha úgy jön ki. hétvége: 1 teli hétvége munka, 1 olyan, mikor csak szombaton kell dolgozni, 1 olyan, mikor csak vasárnap kell, és 1 olyan van, ahol mindkét nap szabad. viszonylag korrekt szerintem. a beosztás sem vészes, nekem legalábbis a legtöbb eddig 3 nap, amit egyhuzamban kell dolgoznom, de utána kettőt otthon vagyok.. de amúgy csak 1 vagy 2 napot kell egymás után menni.

nem rossz hely, legalábbis az az üzlet, ahol én vagyok, mi összesen hatan vagyunk, rajtam kívül még egy csajszi kezdett 1 hete. az üzletvezető fiatalabb, mint én, pedig én is csak 25 vagyok. :D


bár hozzáteszem, nem innen megyek nyugdíjba. amíg a saját szakmámban nem sikerült jól fizető állást találnom .....(dolgoztam a szakmámban, mikor az első fizut megláttam, hogy nettó 90 ezer Ft, pedig nagyon sokszor 10-12 órákat is bent voltam.. naigen. ezt nem hívom jól fizetőnek.)


persze függ a kollegináktól. :) ha szerencséd van, kedvesek, és jó hangulatban telnek a napok.

sok flegma vevő van, de ez minden boltra igaz. :D

dolgoztam azelőtt egy Müller drogériában is, szintén ezt tapasztaltam. csak mert ő a vásárló, és mert ő Clinique krémet ken az arcára, már azt hiszi, hogy a sggéből húz ki......

türelem. :D

2017. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
BRUTTÓ 161!! bocsi, elírtam. figyelmeztettek, elnézést. :))
2017. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!