Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nos, ma hívtak a CCC cipőüzlet...

Nos, ma hívtak a CCC cipőüzletből, hogy holnap menjek be állásinterjúra. Dolgozik ott valaki és ha igen milyen? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Fizetésre lennék még kíváncsi.
2013. jan. 3. 16:56
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Szia, hétvégi pótlék jár a br. 161000 mellé?
2017. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Én is dolgoztam a CCC-nél, viszonylag korrekt a cég.

A munkatársakkal nagyon jól kijöttem, jó kis csapat volt. Persze folyamatosan cserélődik a team, egyik üzletből jönnek-mennek át a másikba, felmondanak, újak jönnek.

Szeretni kell ezt a szakmát, élvezni a dekorálást, a pakolást, és ha szorgos vagy rövid időn belül feljebb léphetsz első eladónak - majd üzletvezető-helyettes, üzletvezetőnek. :)

Úgy gondolom, hogy a fizetés az mindig annyi, amennyi a garantált bérminimum, független attól, hogy van eladói végzettséged vagy nincs. Tavaly 129 br. volt, most 161 ezer, jövőre gondolom megemelik 180 ezerre. Emellé járnak a pótlékok, 3 hó elteltével prémium meg utalvány is.

Könnyű bekerülni, legalább is a nagyobb forgalmú boltokhoz biztos.. :)


Szép volt, jó emlék marad, de már azóta kétszeres összegért dolgozom máshol. :)

2017. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Sajnos így is szomorú a történet kb nettó 102-106ezerről van szó írtó kevés... Hogy lehet ennyi pénzből megélni?
2017. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Van valakinek mostani tapasztalata?
2019. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Èn most jelentkeztem egy állásra, interjún is voltam várom hogy szóljanak (mondták mindenkèpp szólnak ha sikerült hanem nem)


6 órába bruttó 115 +pótlèkok +cafeteria ès egy hèten kb 3 nap munka

2019. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Sziasztok! Ha esetleg érdekel valakit, szerintem a CCC egy nagyon jó lehetőség annak, aki fiatal és esetleg gyűjtögetni szeretne, meg amúgy is!

4 órára, tehát részmunkaidőben br. 109ezer forint a fizetés, tehát ez olyan 85 körül van tisztán. Ehhez hozzájön a vasárnapi/délutáni pótlék illetve az 5ezer forintos cafeteria valamint a dolgozói kedvezmények. Időkeretben dolgoznak ami azt jelenti, hogy teszem fel 4 órásként dolgoznod kell egy hónapban 100 órát, ami 3 hónap alatt 300 és ha az első hónapban nem tudsz, csak 80 órát dolgozni azt a következőben ledolgozhatod viszont kevesebb fizetést nem kapsz. Szerintem nagyon jó lehetőség:) nem kell egész héten bent lenni, ha olyan a beosztásod akkor két nap alatt ledolgozod az óráidat és így csak két napot kell dolgoznod egy héten.

2020. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Vidéki CCC-ből kirúgtak, mert kb 2 alkalommal beszélgettem egy kolléganővel, amikor nem volt vevő, katonásan állt minden kirakott lábbeli és minden kiosztott feladatot megcsináltunk.Betanítás nem volt, mert a boltvezető vagy kávézott, vagy telefonált. Vagy amikor megmutatott valamit, vagy 3x kiment valamiért és ha elszúrtad, te voltál a hibás.

Fizuról még nem tudok nyilatkozni.

2023. szept. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy együtt voltam a táskás raktárban egy kolléganőmmel, 2. napon. Soha nem derült ki, pedig nem vagyok egy gyorstüzelő.
2023. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!