Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teljesen kilátástalan helyzetb...

Teljesen kilátástalan helyzetben vagyunk. Napról napra élünk, és már beleőrülök lassan. Más is van így?

Figyelt kérdés
32-38 éves pár vagyunk, egy gyerekkel. A párom heti 1-2 napot tud dolgozni (sajnos csak annyit kell menni), engem a kisgyerekkel sehova nem vesznek fel. Soha nincs pénzünk szinte, a tartozások meg gyűlnek. Lassan árverezik a saját, nem hiteles lakásomat is, mert minden tartozást rátesznek. Keddtől jöhetnek akármikor a villanyt is kikapcsolni. Én ebből már nem látok kiutat... Nagyon el vagyok keseredve. Sokszor a gyereknek egy 50 forintos túró rudira se futja, mert nincs pénzünk.(Mielőtt elkezdené valaki, hogy miből telik netre, usb wifivel netezek a 10 éves számítógépemről...) Csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek, ugye?
2013. jan. 5. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálatos, hogy így éltek! :( De, ahogy én nézem, itt a gyakori tele van elvileg pénzes emberekkel, mert minden kérdésre az a válsz, hogy 200.000-300.000 nettó az alapfizunk, meg ilyenek.....

Őszintén szólva, ha én ennyit keresnék, akkor 100%, hogy nem a net előtt punnyadnék, pláne nem a gyakori kérdéseken osztanám a jónépnek, hogy mennyim van...


Amúgy hidd el, nem vagy egyedül sajnos, de szerintem most csak egy rosszabb peródusban vagytok, amiből ki kell lábalni. Télen ez még elkeserítőbb, mert karácsony után vagyunk, fűteni kell....

2013. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a szülőktől nem tudtok egy kis segítséget kérni, nem feltétlenül pénz, hanem élelmiszer meg ilyenek.
2013. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha hitelmentes a lakás, azonnal ajándékozd el a gyereknek vagy szülőknek!!!
2013. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ha el is ajándékozza attól még kikapcsolják a villanyt gázt stb. ezt így nem lehet megoldani. meglátásom szerint el kell adnotok a lakást.tudom nem szeretnétek csak az van nektek elhiszem de nincs más megoldás. kerestek egy albérletet a megmaradt pénzből tartalékot képeztek és helyreálltok.
2013. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Párod keressen másik munkahelyet. Amúgy attól hogy itt sírsz, senki nem fog rajtad segíteni. Nem is értem minek írsz ki ilyen kérdést.
2013. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Nha, megszólalt az ész, akinek 3 lakása van.....

Mi van most nem kell dolgozni?????? :D:D:D:D:D


Ez nem sírás, csupán egy kis együttérzést vár, illetve valami megoldási lehetőséget, hiszen lehet olyan, aki egy ilyen helyzetből már kilábalt....

2013. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Most is a munkahelyen vagyok, csak tudod az nem azt jelenti, hogy nem tudok ide írni.
2013. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Fasza munkahely lehet......
2013. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Párod keressen másik munkahelyet. Amúgy attól hogy itt sírsz, senki nem fog rajtad segíteni. Nem is értem minek írsz ki ilyen kérdést." Köszi, igazán rendes vagy! Kívánom, hogy soha ne tudd meg, milyen ez! Gondoltam, hogy senki nem fogja kifizetni helyettem a tartozásokat! Szerinted, ha lenne másik munkahely, nem menne kézzel-lábbal?! De nincs! A lakást mindenképp át akarom íratni a gyerekre, de mivel már van rajta tartozás, nem olyan egyszerű...

De ez valami borzasztó ám... Szülők közül csak az én anyám van, most decemberben, karácsonykor nagyon sokat segített. Kajával is, pénzzel is, még karácsonyfát is ő hozott... meg van a fagyóban ez-az, de nem várhatom el mindig tőle sem.

A 2-300 ezer forintokon én is nagyon elcsodálkozom. Az én baráti köröm azért nem áll ilyen rosszul, mint mi, de a fizetésük a közelében sincs ezeknek, max. 75-80 ezer...

2013. jan. 6. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!