Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire normális/általános...

Mennyire normális/általános az, ha egy új munkahelyen behívnak próbanapra, amiért egy fillért sem fizetnek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé általános! Így akarják elkerülni, hogy ha nem válsz be az első nap után, akkor nem kellett vesződniük a munkaügyi ki-be jelentgetéssel. Plusz még az aznapi bért is megspórolták.

Komolyan már bármit megtehetnek velünk... :(

2013. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok munkáltató csinálja, bár törvénytelen. Le kell verni rajtuk, ha nem akarják kifizetni.
2013. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
próbanap? én eddig fizetés nélküli "betanulásra" két hét-egy hónap közötti intervallumokat tudtam.
2013. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor téged jól átvertek, kedves előző...
2013. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hónapok az tényleg már nagyon túlzás...bár nekem az a fura, hogy betanított munkára is ennyit próbálgatnak.
2013. febr. 28. 20:58
 6/6 anonim válasza:
Sok helyen így vernek át embereket hogy folyton hívogatják őket próba napra (persze mindig mást) így 20 emberrel ingyen munkából meg van az egész havi alkalmazott egyébként nem jogszerű
2013. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!