Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szezonális munka Dániában?...

Szezonális munka Dániában? Volt már valaki?

Figyelt kérdés

Esetleg erről valaki hallottam már: www.seasonalwork.dk

Dániába lehet kimenni nyáron almát/epret egyebet szedni. Az egyik barátnőm szeretne menni, hívott engem is, de szerintem elég gyanús.



2013. márc. 8. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát izé ez a sátorban lakás elég tré dolog ha kamu lenne ennél vonzóbbat kamuznának szvsz.


Ha komolyan gondoljátok akkor érdemes megpróbálni csak néhány alapvető szabályt érdemes betartani, pl soha nem fizettek semmiért előre, nem adjátok ki az irataitokat meg ilyenek. Aztán ha kint vagytok és nem lesz munka akkor kint is kérhettek segítséget, de ha akartok és van minimális angol nyelvtudásotok fél nap alatt úgy is találtok valami melót.

2013. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!