Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én csavarodom be szép...

Csak én csavarodom be szép lassan, attól, hogy nincs munkám? Tapasztaklatok?

Figyelt kérdés

Már az agyamra meg, hogy csak keresek, keresek, és semmi, megőrülök, az önértékelésem szép lassan a béka ama bizonyos testrésze alá süllyed.Ingerlékeny vagyok, szélsőséges hangulatingadozások, és csak egyre az jár a fejemben, hogy másokon élősködök, és nem vagyok jó semmire...

Barátaim azt mondták, hogy velük is ez volt, szóval valamilyen szinten ez természetes..Ti hogy vagytok ezzel?


2009. szept. 21. 16:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

informatika alatt mit értessz? elég szerteágazó. Infosként másfél éven át semmi meló? Mely részeihez ért?


Te gondolom ált iskolás tanár, ez mondjuk elég szar, hogy egy tanár állástalan. Nagy szűkség lenne pedig rá, egyre hülyébbek a gyerekek.

Magánórákkal próbálkoztál már? Matek-fizika,nyelv, ezekre vevők a diákok és a szüleik.

2009. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ja, igen, a képzés amit kinéztem novemberben indul, azért fizetnének valami minimális összeget, de addig meg semmi, és úgy érzem, hogy mindenki azt látja csak, hogy azért nincs semmi, mert nem keresem, holott tényleg nincs semmi lehetőség :(
2009. szept. 21. 17:35
 13/32 anonim ***** válasza:
Programozástól kezdve a szervizelésig!
2009. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ez a szar, h aki nincs benne az nem látja át igazán a helyzetet...bár kívánom soha ne tudja meg...
2009. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
programozasra pedid sok a maszek melo. televan vele a net. fekete penz az igaz, de legalabb penz. miert nm vallal ilyeneket? teny, hogy aron alul kell irni a programokat, de jobb mintha nm csinal semmit es nincs bevetel. persze nm mind1 milyen prog nyelveket ismer.
2009. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Hol látsz neten ilyen lehetőségeket?
2009. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

kerdezo:

javaslom, h a tanfolyamig hasznald ki az idot, es tanulj nagyon sokat. a net err (is) valo. kepezd magad, tanuld a grafikai programokat, stb. es adjal fel az osszes ingyenes helyen hirdetest, h allast keresel, tobbet is akar, tobb temaban, pl kep retusalas, stb.

2009. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
prog.hu pcforum.hu asszem hup.hu -n is, iwiw-en is erdemes hirdetest feladni, ilyen mg olyan programer melot keres, akar alkalmit is.
2009. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Nahát..ez még eszembe sem jutott, hogy képretusálás pénzért..:D:D

De ez hogyen lehetne kivitelezhető,(fizetésre gondolok) meg, mennyiért?

2009. szept. 21. 17:58
 20/32 anonim ***** válasza:
Köszi az ötletet! :)
2009. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!