Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én csavarodom be szép...

Csak én csavarodom be szép lassan, attól, hogy nincs munkám? Tapasztaklatok?

Figyelt kérdés

Már az agyamra meg, hogy csak keresek, keresek, és semmi, megőrülök, az önértékelésem szép lassan a béka ama bizonyos testrésze alá süllyed.Ingerlékeny vagyok, szélsőséges hangulatingadozások, és csak egyre az jár a fejemben, hogy másokon élősködök, és nem vagyok jó semmire...

Barátaim azt mondták, hogy velük is ez volt, szóval valamilyen szinten ez természetes..Ti hogy vagytok ezzel?


2009. szept. 21. 16:57
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
A helyesírás ez esetben nem jött össze :) gyors akartam lenni :)
2009. szept. 21. 17:59
 22/32 anonim ***** válasza:
ha hazaertem irok, most leszallok a metrorol, stand by... :)
2009. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Jólvan, köszönöm szépen, nagyon várom :)

És nagyon örülök, hogy másnak is "megoldódni látszik" a problémája :):)

2009. szept. 21. 18:06
 24/32 anonim ***** válasza:

nah vagyok.

szóval igazából abból kell kiindulnod, hogy olyan munkát végezz amiért az emberek fizetnek. Foózás, retusálás, ez elméletileg okés, csak körbe kell nézni, kinek van rűá szüksége. Azt tom javasolni, hogy ebben is adj fel hírdetést több helyen, veszteni nem vesztesz vele.


fotózásnál még ami bejöhet az a termékfotózás.

és akkor a kettőt lehet kombinálni.


ahogy elnéztem, a retusálást olyan 1000-1500Ft/kép árakban végzik. Neked picit olcsóbbnak kell lenned kezdőként, aztán amint gyarapodik a tapasztalatod meg a ref listád, úgy növeled az árakat.

2009. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Jaaj, nagyon köszönöm :)

Próbálkoztam már gyerekszoba dekorálással is, de sajnos az sem jött be , nem volt rá kereslet :(

Remélem ez több sikert eredményez :) Mondjuk 500 képenként, szerintem az jó, nem?

2009. szept. 21. 19:18
 26/32 anonim ***** válasza:

500Ft igen az csalogató, de azért ez legyen egy alap ár. Ha komolyabb munkád van egy képpel akkor azt mondd, h akkor az lehet több. Gondold ki, hogy mennyi lenne az óórabéred. Pl ha kevesebb mint egy óra alatt meg megcsinálod, max 1 óra, akkor az belefér. De ez tleg kezdő ár, ha belejössz akkor érezni fogod majd, hogy többet ér a munkád.


lehet érdemes lenne valami egyszerű weblapot is összedobni majd amire kiteheted az eddigi munkáidat, és amin keresztül elérhetnek.

2009. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Szétnézek, ilyen weblapszerkesztő programiot anno letöltöttem, és nézegettem(a nevére nem emlékszem) De igazából nem értettem a logikáját, meg nem olyan volt, mint amilyet szerettem volna :(

2009. szept. 21. 19:28
 28/32 anonim ***** válasza:

nem ígérem, hogy most, de lehet segítek esetleg, meglássuk.

egy egyszerűbb lapot összedobni.

viszont kell vmi design is. Akár lehetne ez az első kihívásod is, ha érdekel a webdesign. Egy egyszerűbb weblapdizájnt összedobni. A saját lapodét.

2009. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Hmm..hát..mármint mire gondolsz, egy háttérre ?:( szégyenlem, hogy nem tudom, tényleg..most ne nézz hülyének :)
2009. szept. 21. 19:36
 30/32 anonim ***** válasza:

nem nézlek hülyének.

szal a design a kinézet.

pl a gyakorikérdesek.hu -nak a design leírása.


3oszlopba rendezett oldal, bal oszlop, középső nagy tartalom, és jobb oszlop. menüsor bal oldalt az oszlopban.

Van egy fejléc is fent abban egy logo.

Az oldal színvilága a világos kék és a fehér között van. a betűtipusa nmtom hirtelen Times New Roman asszem, talpas ha jól látom.

nah ez egy rövid design leírás. egy weblapnál.

Photoshophoz mennyire értessz?

2009. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!