Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én csavarodom be szép...

Csak én csavarodom be szép lassan, attól, hogy nincs munkám? Tapasztaklatok?

Figyelt kérdés

Már az agyamra meg, hogy csak keresek, keresek, és semmi, megőrülök, az önértékelésem szép lassan a béka ama bizonyos testrésze alá süllyed.Ingerlékeny vagyok, szélsőséges hangulatingadozások, és csak egyre az jár a fejemben, hogy másokon élősködök, és nem vagyok jó semmire...

Barátaim azt mondták, hogy velük is ez volt, szóval valamilyen szinten ez természetes..Ti hogy vagytok ezzel?


2009. szept. 21. 16:57
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

hááát :) elvagyok vele, de inkább a képszerkesztős oldalával :)Kiadványhoz a Corelt használom.

már nem győzök a kommentek végére járni :D

2009. szept. 21. 19:47
 32/32 anonim ***** válasza:

bocs, ha feltartalak:)

ps-t nem kiffejezeten kiadványra használják, arra ott a corel tleg, meg a kiadványszerkesztők.

Ps-t kiffejezetten digitális cuccokhoz használjűk mint a webdesign.


nameg ugye különbbség, h ps pixelgrafikus, corel vektoros.

de ezt persze te döntöd el mely feladatra mint használsz. Van, hogy mind2t is lehet egyszerre.


közben ez beugrott ez kötelező darab grafikusoknak.

tutorial, hogyan rajzold meg ps-ben különbző böngészők logóját, ez pl jó gyakorlás lenne;)

[link]

2009. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!