Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek így állásinterjúra?

Elmennétek így állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Magabiztos angol nyelvtudást kérnek, amit az interjún szóban és írásban is tesztelni fognak.

Viszont a tudásodat nem érzed teljesen csúcsnak, megérted amit kérdeznek és röviden tudsz is válaszolni, de önbizalmad az nulla. Hogy a fenébe lehetne megnyugodni ilyen helyzetbe? (A munka viszont nagyon kellene, mert több mint fél éve itthon vagyok.)



2013. ápr. 9. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen elmennék.

Luxus lenne ezt kihagyni a helyzetedben.

2013. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak nagyon félek a totál leégéstől, mert eddig 1 angol nyelvű interjúm volt és azon is bepánikoltam és meg se mertem szólalni. Amikor viszont az angol tanárral kommunikálunk, akkor megy minden. :(
2013. ápr. 9. 15:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, hogy interjura nem mennek el, de nem is jelentkeztem volna a helyedben, mer nem felelsz meg a kovetelmenyeiknek.
2013. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én leírtam őszintén nekik, hogy milyen szinten állok az angollal. Ennek ellenére behívtak. Tudom, hogy nem felelek meg, de sehová sem hívtak be hónapok óta. Próbálok minden lehetőségbe kapaszkodni, mert dolgozni szeretnék!!!
2013. ápr. 9. 15:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, milyen munkára jelentkeztél. Nekem volt olyan interjúm, ahol alapból az egész angolul volt a kézfogástól kezdve a szokásos majd értesítünk dumáig, ott azért nem lehet kamuzni.

De ha mondjuk olyan a munka, ahol a nyelvtudás ahhoz kell, hogy 1-2 levelet hetente megírj, azt szerintem simán be lehet vállalni.

2013. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

basszus ha a tanarral tudsz beszelni akkor ne legyel mar meglett felnott letedre olyan befosi hogy az interjuztatoval nem megy.

igen, van tetje. ezert kene egy kis eletet verned magadba es pofazni nekik vegelathatatlanul angolul...


amugy meg mindenkepp menj el.

vesztenivalod nincs vagy nem vesznek fel vagy igen

ha meg nem mesz el akkor meg eselyt se adj annak hogy egyaltalan felvegyenek.

2013. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nyelvvizsgára (szóbeli) mentem kétes felkészültséggel. Nagyon ritkán és nagyon keveset szoktam inni, de akkor kivételt tettem és bedobtam egy feles vodkát előtte, majd fogmosás, rágó. annyira bátor és laza lettem, hogy átmentem.

Pedig előtte 1 hónapot készültem nulláról.

2013. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden képen menj el, hiszen nincs veszteni valód. Ha felvesznek es tényleg olyan fontos az angol, akkor fejlődni fogsz tovább ezen a téren is.
2013. ápr. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, vesztenivalód nincs. Max nem sikerül, és nem vesznek fel, de legalább az esélyt megadtad.
2013. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem csodálkozom, hogy nem vesznek fel sehova. Nekem se kellene ilyen anyám asszony katonája, aki ügyetlenkedik és szerencsétlenkedik munka közben. Szóval inkább ne menjél állásinterjúra, amíg ilyen tutyimutyi vagy.
2013. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!