Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gepesz- vagy villamosmernok....

Gepesz- vagy villamosmernok. Elkestem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27 eves fiu vagyok egy gepesz technikusival es egy gazdasagi diplomaval. Szeretnek levelezon tovabbtanulni a cimben szereplo valamelyik iranyban, mert eddig igazabol egyik vegzettsegemhez sem kotheto munkahelyeim voltak (5 ev) es csak sodrodtam az elettel. Es ugy erzem, hogy hosszutavon jobban megerne muszaki palyan mozogni. Szerintetek erdemes meg belevagni, vagy mar tul keso es inkabb probaljak meg a jelenlegi vegzettsegemmel boldogulni?
2009. szept. 23. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni sosem késő:)

De csak akkor vágj bele, ha megvan a kellő lelkesedés, egyébként kínszenvedés lesz. Én a villamosmérnököt ajánlom inkább, de amelyiket gondolod. Szívből kívánok sok sikert bármelyikhez ;-)

2009. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a villamosmérnökit ajánlanám, mert most annyi gépészt képeznek, hogy nem lesz túl nagy jövője neki(tucatszakma lesz).
2009. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor eddig 2-0 a villamosmernok javara. De meg ugyis van egy kis idom gondolkodni a dolgon, mert leghamarabb csak jovo szeptemberben kezdhetem el a kepzest. Addig meg csak rajovok, hogy melyik all kozelebb hozzam. Es 1 ev ide vagy oda mar nem szamit, hiszen ha eddig vartam, akkor meg belefer. Bar arra kivancsi lennek, hogy mennyire lesz nehez elhelyezkedni palyakezdo mernokkent 31-33 evesen.
2009. szept. 24. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A villamosmérnököket nagyon keresik. Szerintem még 33 éves pályakezdőként sem lesz gond elhelyezkedned (főleg, ha már van egy diplomád "normális" diplomaszerzési korodból).

Lásd:

[link]

2009. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Ugy latszik, hogy a villamosmernok mellett fogok donteni, es ugy tervezem, hogy jovo szeptemberben el is kezdem a sulit. Meg egyszer koszi a tanacsokat es a biztatast is!
2009. szept. 25. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!