Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálnátok ha a helyetekr...

Mit csinálnátok ha a helyetekre a főnök betenné a vejét dolgozni, nektek pedig egy sokkal rosszabb munkát adna. Ráadásul még a vő sértegetne? Ugye elmennétek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ennyire fekete-fehér a helyzet, akkor menj :) Azért nyilván függ attól, hogy mi a meló, találsz-e holnap ugyanilyet, mennyit keresel, vannak-e tartalékaid, meg még ezer körülmény. De kibicnek semmi se drága, mondj fel! :D
2013. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha van hova akkor igen ha nincs akkor nem, hisz sajna ez a magyar valóság.
2013. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Reklamálnék, hiszen nem adhat más munkát, mint ami a munkaköri leírásomban van. Ez még akár rendkívüli felmondásra is okot adhat, amivel pedig ugyanakkora végkielégítés jár, mintha ő mondott volna fel Neked.
2013. ápr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
00.16 ez nagyon szép. Csak tudod a kisbótban például nem bizti, hogy így működik.
2013. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

4 : Nem kell találgatni, hogy ez a kisbótban van-e vagy sem, az Káérdezőnek EGY konkrét élethelyzete van, amit majd megmond, ha akar, vagy ha még kérdése van.

Aztv sem kell találgatni, hogy biztos-e. Nem a kisbót hatásköre a kérdés ugyanis.

2013. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
00.29 a válaszod teljesen irreális a mai nagy Magyar valóságban, erre próbáltam utalni, látom nem jött át. Tudod jogod van az orvost is, meg a rendőrt is perelni, csak valahogy mégis 1000-ből egy esetben nyersz, mert ilyen az igazságszolgáltatás :) De én is adok egy jó tanácsot a kérdezőnek, olyat, mint te. Szerintem mondjon fel, utazzon el Hawaii-ra pár hétre, ott gondolja át, közben adja be a CV-jét sok-sok jó helyre, mire hazajön feltöltődött energiával és bátran állhat az interjúk elébe, ahol nyilván megkapja majd élete legzsírosabb állását havi 1-2 milla fizuért + kocsi + telefon, és addigra már emlékezni sem fog erre a nyűgre! Hajrá! :D
2013. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

"00.29 a válaszod teljesen irreális a mai nagy Magyar valóságban, erre próbáltam utalni, látom nem jött át. Tudod jogod van az orvost is, meg a rendőrt is perelni, csak valahogy mégis 1000-ből egy esetben nyersz, mert ilyen az igazságszolgáltatás :) "


1000 pered volt már, amiből 999-et elvesztettél? Hmm! Aktív és hosszú élet állhat Mögötted!:)

De egy munkaügyi perekben otthon lévő jogászt legalább megkérdeztél már a sikerarányról?;)

Vagy honnét vetted ezt az irreális számot?

Abban én is biztos vagyok, hogy a nyakbehúzás és eloldalgás sosem vezetett még a jogaink érvényesítéséhez.:)

2013. ápr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen egyetertek az utolsoval. Ha nem lenne ennyi tutyi-mutyi, "nekem csak kussolni van jogom" alkalmazott akkor a legkor is valtozna. Egy par szazezres birsag utan 2x meggondolna a vallalkozo hogy mennyire tartja be a torvenyt.
2013. ápr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy az angol mondja: can do or can't do attitude.

A lenyeg a hozzaallasban van es abban, hogy hagyom vagy nem hagyom. Elettapasztalat...magyarorszagi is, ahol sajnos a hagyom, nem tudom, nem erhetem el, nem szerezhetem meg hozzaallas az, ami tenyleg sokmindenkinek sajat maga korlatja.

Kerdezo: neked kell tudnod mit akarsz, mit hagysz, mi fer bele. Ha nejed ez nem fer bele, akkor lepj tovabb sz sajat magadnak is mutasd meg, hogy kepes vagy ra. Nincs lehetetlen, cssk tehetetlen!

2013. ápr. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, valóban lehet perelni. Csak kérdés, hogy érdemes e. Ugyanis a kedves munkaltato abban a pillanatban bebizonyítja, hogy az alkalmazott lopott/lógott/akármi es tulajdonképpen o a rendes, hogy nem rúgta ki. Ez a helyzet ma Magyarországon....
2013. ápr. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!