Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem külföldre menni...

Van esélyem külföldre menni nulla ismeretséggel?

Figyelt kérdés
Diplomás pályakezdő leszek a nyártól. Magyarországon nem is nagyon szeretnék próbálkozni, bár kaptam már állásajánlatokat, mert nagyon törtetek, céltudatos vagyok, precíz és ez megtetszett a főnöknek. Azonban világot szeretnék látni, el szeretnék menni külföldre, akárhova, csak ne maradjak itthon. Ismeretségem sajnos nincs külföldön és idehaza sincs senki olyan, aki ajánlana valakit aki esetleg tudna ebben segíteni. Hogyan kezdjek neki? Hogyan próbálkozzam és merrefelé lenne a legjobb? Vidékfejlesztő vagyok, szóval az EU-s dolgok közelebb állnak hozzám, viszont ez nem jelent számomra kikötést, de imádom a vendéglátást is és ezen kívül bármilyen munkát el tudok végezni, amihez nem kell külön nagyfokú képzettség.

2013. ápr. 28. 22:22
 1/7 anonim válasza:
88%
Persze, hogy van! Ha elszántad magad.... Fejben dől el minden, ha akarsz akkor ki os fogsz jutni! Nekem van ismerősöm Angliában aki most mar üzletvezető! Frankfurtban szintén van ismerősöm, aki egy drága női ruházati bolt vezetője! Csak vigyázz honnan szerzed a munkát, mert a mai világban soha nem lehet tudni, en 20 évesen indultam világnak! 5 évig voltam Németországban es most a családommal Ausztriában élünk, mar a 2.babankat várjuk! Szóval menj az almaid után, láss világot! Sok sikert!
2013. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van esélyed így is kint dolgozni. Mi is ismeretség és rokon nélkül jöttünk ki,és lám már 7 éve kint vagyunk..Minden megoldható ha van nyelvtudás..
2013. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De hogyan induljak neki? Egyszerűen csak pakoljak össze és utazzak ki pl. Angliába, aztán letesz a gép és keressek szállást (de merre és milyet?) és aztán kutassak munka után? Ez a legnehezebb, hogy hogyan induljak neki.
2013. ápr. 29. 13:53
 4/7 anonim válasza:
100%
Interneten küldd szét az önéletrajzod minél több helyre, majd lesz néhány skype interjúd és lesz ahova fel is vesznek. Onnantól kezdve foghatod a bőröndöt...
2013. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

04-28 23:19 vagyok

A párom úgy jött ki, hogy megvette a repülőjegyet, és az első éjszakát egy motelban töltötte. Másnap elment szobát bérelni, majd bement minden ügynökséghez leadta a CV-t. Kért időpontot a papírok intézéséhez, közben mindenhová bement ahol dolgoztak, és rákérdezett nincs-e felvétel. 3 nappal később már dolgozott is. Ott dolgozott 6 hónapot, és közben más városban is keresett munkát. Végül kapott egy újabb állást, és odaköltött, azóta is ott dolgozik. Se ismerős, se rokon senki nem volt. Csak a nyelvtudás, és talpraesettség.. Magamat nem mondom, mert én már utána mentem ki, és volt hova menni.

2013. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ilyeneket olvasni. :)
2013. máj. 10. 23:07
 7/7 anonim válasza:
Kérdező te hol szerezted a vidékfejlesztő diplomádat ha szabad kérdezni?
2013. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!