Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki hogy bírja a 8órás munkát?

Ki hogy bírja a 8órás munkát?

Figyelt kérdés
én személy szerint az első napom után K.O. vagyok :( éjszakás voltam a tescoban, diákmunkásként, hát nem mondom nem volt egy könnyű dolog :) Nekem nagyon nehezen telt a 8óra, nektek hogy szokott lenni?

2013. máj. 10. 12:57
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
91%
Az a bizonyos 8 óra az suliban is nehezen telik.
2013. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Majd belejössz és megszokod :)
2013. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Bírni kell mert bírni kell :D mi 9 órában vagyunk :D - élnék jóléti államban, ott még majdnem élvezik is, hogy 6-8 órát melóznak :D (nem mintha itt nem lehetne megtenni... :) )
2013. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Berti_92 válasza:
88%

Én is voltam esti 8as tescoban kb egy éve, az volt az első éjszakai melóm. Bár nekem személy szeint könnyebben telt mint a nappali 8. Hosszú volt meg minden, de én utána teljesen felpörögtem, pedig 4 nap mentem egymás után minden éjjel, aztán 3 óra szuny, és go egyetem :D

Nekem bejött, de ha te egyáltalán nem voltál még 8órás, és most még estis is vagy, akkor jah, húzós... De sztem max 1 hét, és hozzászoksz. :)

2013. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Én sehogy, pedig 15 éve vagyok a "munkaerőpiacon". Ezért lettem vállalkozó, úgy osztom az időmet, ahogy akarom, legalábbis bizonyos keretek között. Azt eddig sikerült elérnem, hogy nem kell adott időre beJÁRnom. Bemenni be kell az egyes megrendelőkhöz, sokszor elég fura időpontban is (volt, hogy december 25-én szereltünk valamit), de alapvetően rugalmas, és szusszanhatok nap közben is. Nekem ez jött be, bármi mást próbáltam, nem sikerült.
2013. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
93%
Én sokáig dolgoztam több helyen éjszaka, hétvégén suli mellett. Tesco is volt köztük, az még a lazább volt, bár előfordult, hogy mikor meló után mentem suliba végig aludtam a napot.
2013. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
31%
Milyen 8 óráról is beszélünk itthon Magyarországon?????? Addig örülj amíg csak 8 órát kell dolgoznod!!!
2013. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

Üdvözöllek a való világban ;)


Megjegyzem, én középvezető vagyok, és van, hogy többet is dolgozom, mint 8 óra.

Bele fogsz jönni ;)

2013. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
én 10 órába voltam múltkor 1 helyen ami valójában 12 óra volt.. de emiatt hamar ott is hagytam ...
2013. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam a Tescoba éjszakás. Illetve 3 műszakba voltam. De a legjobban az éjszakázás viselt meg. Éjfél után állandóan az alváson járt már az eszem. Egyszer a wc-be elaludtam és úgy kopogott rám a kolléga hogy élek-e még... :)
2013. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!