Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki hogy bírja a 8órás munkát?

Ki hogy bírja a 8órás munkát?

Figyelt kérdés
én személy szerint az első napom után K.O. vagyok :( éjszakás voltam a tescoban, diákmunkásként, hát nem mondom nem volt egy könnyű dolog :) Nekem nagyon nehezen telt a 8óra, nektek hogy szokott lenni?

2013. máj. 10. 12:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Én is 13 órát dolgozok, úgy hogy egész nap álló munkát végzek. "


ma 15:36



Hát akkor ezt te meg is érdemled, a hozzászólásod alapján.

2013. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15:39
2013. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
86%

Életem első munkahelyén 12 órás váltott műszakban dolgoztam, raktárosként. 10 perc szünetet tartottam, egész nap. (Nem is kajáltam, nem nyalizás miatt, hanem mert nem voltam éhes. Szünetben meg mit csináltam volna, amikor nem lehetett nálam telefon sem, nem dohányzok, nem kv-zok és nem ismertem senkit.)

De nekem tetszett. Komolyan. :) Durva, mi? A saját apám félt attól, hogy hogy fogom bírni első melóhelyen a 12-t. Hát őt sokkal jobban megviselte. Amikor csak kenyér volt itthon, az engem olyan munkamorálra tanított meg, hogy sok "tapasztalt" felnőtt elmehet a f_szomba. Te is mérlegelj. Ha hazamennél és enni sem nagyon tudnál mit, meg bármelyik nap kilőhetik az áramot (ilyenben is volt részem), alig várnád azt a 8 órát, sőt, mennél 12-re is, heti 7-szer, csak többet kapj. :)


Most 21 vagyok.

2013. máj. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tescoztam 1 évet én is, kb. mindent csináltam, szeméttömörítés nyáron a dög melegben, télen a mínusz 10-ben karácsonykor az udvaron, árufeltöltés, kasszázás, és sok tescoban megfordultam, nappalis suli mellett dolgoztam érettségi után heti 5-6 napokat minimum diákként. Kibírtam mondjuk, de az okj suliba kb csak aludni járrtam be, mert délután + éjszaka dolgoztam 2 műszakban. 1 év tesco diákként, aztán 1 év diákmunka egy másik, sokkal lazább helyen, közben a suliban nem vizsgáztam le, de a 2 éves képzést 1,5 év után hagytam csak ott, még úgy is átmentem félévkor meg év végén kettesekkel, hogy aludtam, és lógtam meló miatt. A záróvizsga előtt nem sokkal léptem ki a suliból, mert el tudtam helyezkedni egy cégnél rendes munkaviszonnyal, 1,5 éve itt vagyok, de hajtok itt is, amikor tehetem túlórázok, vagy bevállalok plusz napokat. Ráadásul vidékről járok be, Pesttől 20 km-re vettem egy kertes házat, hajnalban 3:15-kor kelek, mert most vonatoznom kell, elromlott az autóm, aztán pl tegnap 6-20 meló, hazaértem este 10, ma megint kelés 3:15, 6-15 meló, holnap 6-13. Párom (19) gyesen, a kislányom 5 hónapos, otthon vannak. 1 éve vettem egy pesti garzont, akkor még nem tudtam, hogy bővülni fog a család, nagyon hamar kinőttük, viszont eladni nem érdemes, inkább kiadtam albiba. Látod a sok munkának megvan az eredménye, főleg ha nem megy el bulizásra, cigire, piára a pénz.. 21/f
2013. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
NEkem gyorsabban eltellik, mint otthon. Gyárban dolgozom, de ot is a fröccsöntő részlegen, nem szallag mellett, és ez kötetlenebb.
2013. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!