Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki hogy bírja a 8órás munkát?

Ki hogy bírja a 8órás munkát?

Figyelt kérdés
én személy szerint az első napom után K.O. vagyok :( éjszakás voltam a tescoban, diákmunkásként, hát nem mondom nem volt egy könnyű dolog :) Nekem nagyon nehezen telt a 8óra, nektek hogy szokott lenni?

2013. máj. 10. 12:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, sosem próbáltam. Nekem a napi 4 óra is bőven elégnek tűnik.
2013. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy most már csak 8 órát kell dolgozzak/nap. Vendéglátásban dolgozom és korábban napi 12-14 órákat dolgoztam, de 1x sikerült egyben 19 órát is, reggel 6-tól másnap hajnal 1-ig egy 20 perces ebédszünettel.
2013. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szar helyen vagy. Én is dolgoztam Tescoba, kihasználják az embert nagyon. Most gyárban dolgozom, és repül az idő. :D Jó társaság, könnyű munka, jófej főnökök.
2013. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
én 16 éves koromtól felszolgálóként és pultosként dolgozom, a 10 óra az minimum volt. annál mindig csak többet dolgoztunk egy nap. munkatársam megdolgozta a 20 órát is (volt h többet is) bár ott nem telik lassan az idő, folyton pörögni kell :)
2013. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
18%
Mi lenne veletek , ha 13-15 órákat kellene dolgozni? Ha már 8 órától padlón vagytok akkor, az elég szomorú, bár nem csodálkozom , hogy a tescoig jutottatok ilyen strapabírással. Az a 8 óra édes kevés amit ledolgozol, az emberek nagy része 10 órákat dolgozik. Én is 13 órát dolgozok, úgy hogy egész nap álló munkát végzek. El kellene kezdened sportolni , hogy fitt legyél és nem egész nap gép előtt ülni, persze hogy nem bírod a 8 órát. Aztán meg a kormányt hibázhatjátok, hogy a fiatalok nem tudnak dolgozni. Igen nem tudnak, mert nem akarnak, még 8 órát is unott fáradt arccal csinálják, persze hogy 1 hét után ki is rúgnám őket.
2013. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
uccsónak: te aztán bunkó vagy a javából, nem kéne ennyire lenézni a másikat, és ha ki vagyok az első munkanapomon 8 órától akkor mi van? bele fogok rázódni idővel.. te aztán nem vagy empatikus egyáltalán, az ilyen okoskodó, nagyképű emberektől írtozom de nagyon, és honnan tudod te hogy én milyen pofával dolgozok? tartottad a gyertyát? miből gondolod hogy egyből sportolnom kéne? egyáltalán hogy jössz te ahhoz hogy engem kritizálj ismeretlenül egy kérdés alapján.. nethős, papírkutya... élőbe nem ekkora a szád az bíz tuti ;) szánalom :P
2013. máj. 10. 16:04
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira bírom amennyire megfizetik a melót!!

Ha rendes pénzért kel melózni 16 óra se sok!

De sajna szinte ingyen kel melózni úgyhogy....

2013. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 bumbi02 ***** válasza:
100%

hát örülnék ha csak 8 órát kéne dolgoznom, és csak heti 5x..: ) Volt olyan hónapom hogy mindennap 16 óra, és nem volt szabadnapom. 8 óra gyorsan elrepül. Mikor még gimnáziumba jártam, délután fél3ig suli, 3tól este 10ig konyha. Kibírható, ha az ember nem a perceket számolja, hanem dolgozik.

A Tescos munka meg még nem is mondható stresszesnek (aki dolgozott vendéglátásban, az tudja mi a stresszes munka szerintem, de akár más területeken is, én ezt ismerem belülről). Az éjszakázáshoz meg hozzá kell szokni, az is kikészíti az embert.

2013. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

12 órás műszakban a nappalokat jobban utáltam, éjjel éjfél után már nem volt sok minden, az eü-ben dolgozom, aludni is lehetett vagy gépezni, bár a semmittevéssel elég lassan ment az idő de azért jobb volt, mint a nappali bolondokháza. Bár ha nappal sok minden volt az idő is gyorsabban ment.

Most 8 órában vagyok, tulajdonképpen nem érzem sokkal kevesebbnek, mint a 12 órát.

Valamikor gyorsan elmegy, de azért mindig figyelem az órát, hogy most vagyok a felénél, már csak 2 óra, stb...

Itthon gyorsabban megy az idő.

2013. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha magamnak keresem a pénzt akkor 16 óra munka is gyorsan elrepül. Ha egy 8 ált.-os c*gány féreg főnöknek aki emberszámba sem vesz, ott már munkahelyre való bemenetel előtt hányingerem van.


Szerencsére magamnak keresem a pénzt és nem másnak. Amúgy meg szeretem a munkám, szóval szívesen csinálom.

2013. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!