Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem lenne más elvállalnátok?

Ha nem lenne más elvállalnátok?

Figyelt kérdés
Sajnos hiába keresek melót nincs semmi normális és van olyan,hogy jabil vagy bosch itt 3 nap 12 órán át dolgozni kell aztán 3 nap szünet és minimál bér .. vállalnátok,ha már végképp elkeseredtetek és nem tudtok honnan pénzt szerezni?ja és 20 éves lány vagyok szóval azt sem tudom bírnám-e ja és éjszaka is van.

2013. máj. 10. 15:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%
Persze, hiszen valamibol elni kell. Majd lesz jobb is utana.
2013. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
72%
Amíg nincs más addig el.A semminél azért jobb ez is.De próbálnék minél elöbb másik melót keresni.
2013. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
engem a szüleim tartanak el szóval nem kell fenntartanom magam,csak szeretném függetleníteni magam tőlük. Meg el szeretnék költözni szóval erre gyűjteném a pénzt
2013. máj. 10. 16:05
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképpen megpróbálnám. Úgyis van próbaidő általában, ha végképp nem bírod, még mindig ott lehet hagyni, ha meg bírod, jól jön a pénz.
2013. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyar dolgozó a munkáltatók álma:neki elég ami a semminél több.Nem is tudom, minek várnak jobb irányú változást?

Nos, előbb érdeklődnék már ott dolgozótól, vagy bárkitől a melóhelyről...Rendesen kifizetik a dolgozót?Bejelentik?Rendesen kiadják a szabadságot,stb?

Mivel ez güri munka, éhbérért, csak akkor vállalnám, ha minden kötél szakad és mellette igyekeznék sürgősen valami normális melót találni, ahol nem akarnak a semminél többért 100 bőrt lenyúzni az emberről.Az ember ugyanis nem gép.Véges az ereje.

2013. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
47%
Bármennyire is ódzkodsz a melótol,vállald el,és tedd össze a két kezed ha meg is maradsz ott!!! Jóból mondom! Én Mohács közelében lakom és Szekszárdon nagynehezen találtam magamnak egy betanított munkát egy gyárban. Igaz én közvetítőn keresztül vagyok,meló diák által,nem vagyok diák m.r vagy 2 éve,egyszerűsítettként vettek fel,havi 15 napot mehetek összesen és a max amit kereshetek az kb. 56.000 ft. Vállaltam ezt a melót,mert muszáj hogy pénzt keressek. Pedig nagyon szar ott. Elhiheted nekem. Kibeszél mindenki mindenkit még a vezetők is. Mindenki fúr mindenkit,mert ott mindenki azon van még a főállásban lévők is hogy megmaradjanak ott,mivel millió más embert találnak bárki helyére bármikor. Egész nap kábeleket kell összerakni,ülsz napi 7 és fél órát úgyhogy tilos a beszélgetés,a maradék fél órába pedig kajaidő van ami negyed,negyed órából áll. Én kb 40 km-t utazok emiatt,és reggel hajnali 03:40-kor kelek,05:50-re pedig ott kell legyek,és mikor leszállok reggel a buszomról rohannom kell a munkahelyre mert késésben vagyok a buszom bérése miatt! Még átöltözni sincs ott időm,mondjuk nem is adnak szekrényt sem hozzá kulcsot.. Eleve úgy megyek amiben ott kényelmesen tudok lenni. Ha én nem panaszkodok,te se tedd,mert munkakerülőnek fognak hinni illetve azt fogják mondani hogy csak kifogásokat keresel miért ne vállalj el egy melót. Szóval feltétlenül válalld el,addig ameddig még lehetőséged van rá,mert a későbbiekben nem biztos hogy találsz munkahelyet és hogy fel is vesznek-e.. 21/N
2013. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

kérdező!

te is miskolci vagy!

abban a térségben ne is várj ettől jobbat, még örülhetsz hogy nem közmunkásbérért közvetítettek ki valamelyik polgármesterhez közeli érdekeltségbe, mert sook ember dolgozik így is, és az ugye nettó 49 ezer és 8 órában, ugyanolyan szar melóért.

ha nincs ismeretséged aki jó munkát tudna, az ország azon részében sose nem is fogsz találni.

Onnan csak a költözés segíthet, pl pestre, vagy az ország nyugati határ közelébe, ahol szinte a legmagasabb az életszínvonal.

2013. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy miskolci vagy.. én is az vagyok. párom is most talált munkát. igaz San-mina. ott 8 órát kell dolgozni,2 műszak ( délelőtt,és délután 6-14 ig 14-22-ig)

és 97E forint.. jabil és bosch.. nem bírnád,párom ott is volt,inkább sanmina,jobban jársz

2013. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

"engem a szüleim tartanak el szóval nem kell fenntartanom magam,csak szeretném függetleníteni magam tőlük"


Kedves Kérdező, inkább így kellene mondanod:

"ebgem a szüleim tartanak el, pedig már nem tanulok, szóval 20 éves létemre ez már nem normális, kellemetlen, és a szüleimnek is megterhelő, ezért akarok dolgozni.

2013. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! nem megterhelő a szüleimnek és teljesen normális ,hogy 20 évesen velük élek és tanulok csak hétvégi képzés és mivel ez nekik pénzbe kerül gondoltam keresnék magamnak kicsit,hogy ne keljen ennyit költeniük.
2013. máj. 10. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!