Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakorta váltasz munkahelyet?

Gyakorta váltasz munkahelyet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Két és fél éve dolgozom, ez idő alatt két munkahelyem volt. (Tehát az első, ahol kezdtem, meg a második, ahol most vagyok.)

Helyileg mondjuk ugyanott maradtam, csak a principálisom változott. (Ügyvédjelölt vagyok.)

2013. máj. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2010-től keresek munkát, 2011-től a szakmámban (akkor kaptam meg a diplomámat 1 év nyelvvizsgázás után) azóta ez az 5. munkahelyem. De ha belevesszük a nyári idénymunkámat akkor a 6.

Kicsit unom, hogy 2-3 havonta új helyre kerülök, de sajnos mindig csak ennyi ideig tudnak alkalmazni ( helyettesítés, politikusék kilöknek a helyemről...stb).

Jobb lesz az alkalmazkodó képességem, de azért nem ártana úgy dolgozni, hogy megszokott helyen, megszokott emberekkel. Főleg az én szakmámban fontos lenne az állandóság. Óvónő vagyok.


24N

2013. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

45 éves vagyok, és a 2. m.helyemen dolgozom 17 éve.

2013. máj. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan gyakran, amilyen gyakran megszűnnek a cégek, ahol dolgozom. Magyarul igen, gyakran.


És az idő többségében nem "váltogatok", hanem mindhiába "keresek" másik munkahelyet.


Úgyhogy ha te azért tetted fel a kérdést, mert szükséged van egy lojális, szorgalmas, nagy munkabírású kolleganőre az irodába, aki nem lép le fél vagy akár két év után, akkor csak szólj és repülök! Van diplomám is, de ha nincs rá szükség, akkor ezt titokban tarthatjuk.


34N

2013. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig volt 8 hónapíg munkahelyem, ahonnan magamtól jöttem el (Tesco), voltak alkalmi munkáim, a mostani helyen meg 3 éve vagyok, de közben volt cég váltás, a mostani cégnél 1,5 éve vagyok, átvettek.
2013. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ha romlik a légkör, a főnökség, a munkabeosztás, a vendégkör, akkor én is megyek jobb helyre.
2013. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!