Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek van olyan hogy az...

Nektek van olyan hogy az Internet függőség miatt nem tudtok a munkára koncentrálni?

Figyelt kérdés
Egszerűen érzem hogy kezd kóros lenni, mert már nem a munkával törődök, hanem állandóan kattintgatnom kell, és minden információt el kell érnem azonnal, minden chat-re válaszolnom kell. És értelmetlen dolgokat nézek, meg beszélek, szóval nem munkával kapcsolatosakat. Elmegy az egész nap ezzel, este pedig iszonyú lelkiismeret furdalásom van hogy nem dolgoztam. Már kezdek félni, hogy ennek rossz vége lesz és rámegy a karrierem!

2013. jún. 4. 20:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
egyáltalán nincs kontroll a munkámban. Rám van bízva, csak oldjam meg. Igazából nagyon nem is nyomon követhető, csak abból, ha nincsenek eredmények. Viszont a hülye posztokból nem lesznek eredmények, amikor ehelyett az Ügyféllel kéne bizniszelnem nagy összegekről. Talán még nem vagyok érett ehhez, pedig ez lenne a legjobb élet. Ki szereti ha állandóan kontrolállják? de nincs mit tenni, ha magunk fölött nem birunk uralkodni! Félek nincs elég időm hogy megtanuljam ezt, és megint pofára esek. A lelkesedés azért nincs, mert valójában még egy hülyegyereknek érzem magam ehhez. Nincs elég önbizalmam, csak megjátszom. És állandóan rettegek mikor derül ez ki. Max valami nagy mák lehet még ami előfordulhat, remélve, hogy az életművészséget sem csak megjátszom. Nem is hiszek benne, hogy igazán ez sikerülhet nekem, csak úgy vegetálok, várom hogy teljen az idő, hogy hátha lesz valahogy. Jó lenne ha több felelősség lenne bennem, hogy tudom hogy ezt csinálni kell ahhoz, hogy legyen sikerem. És ha hinni tudnék végre benne, hogy meg tudom csinálni.
2013. jún. 6. 20:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Milyen cégnél dolgozol?
2013. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!