Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munka a baba mellett?

Otthoni munka a baba mellett?

Figyelt kérdés
Valakinek van tapasztalata? Mit érdemes csinálni, borítékolás, számítógépes munka ilyesmi? Kevés a GYED, kéne egy kis mellékes, van tippje valakinek?
2009. okt. 8. 08:54
 1/8 anonim válasza:
36%
Kézimunka? Nem tudom milyen ügyes vagy, de ezt pl még a férjem is megtudta csinálni. Vegyél szalagokat, csinálj belőlük kitűzőt szalagavatókra, esküvőkre. Kérd meg egy közeli menyasszonyi ruhasnál, hogy nincs e hasonlóra szükségük. Vigyél mintát.
2009. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Á, nagyon nem vagyok ügyes, max. egy gombot varrok fel önállóan :) De köszi, amúgy tök jó ötlet.
2009. okt. 8. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Az otthoni borítékolást kináló hirdetések álltalában átverések.Csak arra mennek,hogy befizes előre egy összeget.Ha találsz számítógépes munkát az nagyon jó.Vagy ha van kedved mászkálni,mindig kerenek olyanokat akik kötnek önkéntes és magánnyugdíjpénztári szerződéseket.Már nem kell házalni csak a megadott címre kimenni és kb 10-15 ezer ft a jutalék.Nekem van itthon varrógépem ruhajavítást vállalok és bébi ágyneműket varrok.Meghirdettem a környéken.Néha csinálok gyöngyszővőtt karkőtőt és felteszem a netre eladásra.Ezeket tudtam mondani.
2009. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Hivatalos munkát a gyed mellett nem lehet végezni, max. feketén, de ahhoz elég egy ember, aki nincs veled (a munkáddal, akármivel) megelégedve és úgy felnyom az apeh-nél, oep-nél, hogy csak leshetsz. Meg persze (jogosan!) a kifizetett ellátást vissza kell fizetned, mert megszegted a gyed folyósításának szabályait.
2009. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi ucsó, de nem erre vagyok kíváncsi, a kérdésemre szeretnék választ kapni!
2009. okt. 9. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy lehetséges módja van a törvényes munkavégzésnek a baba mellett, ha gyest igényelsz a gyerek egy éves korától, akkor dolgozhatsz akármennyit. Amit te kérdezel az TÖRVÉNYTELEN. Ezzel az erővel azt is kérdezhetnéd, hogyan kell adót csalni.
2009. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erkölcscsőszök kíméljenek, ne válaszoljanak ilyen kérdésre, ha nem tudnak konkrétan a KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI, köszi!
2009. okt. 13. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy ajánlatom , írj privit.
2009. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!