Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fontos! Mindenki véleményére...

Fontos! Mindenki véleményére kíváncsi lennék!? : )

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem ebbe a kategóriába tartozik, de ha máshova írom senki nem válaszol, úgyhogy a válaszokat előre is köszi : )

Ma kaptam egy olyan ajánlatot, hogy dolgozhatnék egy kiállításon (diákmunka). Aki felajánlotta ezt, megkért rá, hogy én rendezzem be a kiállítást és csináljam úgy ahogy én szeretném, vagyis ez azt jelenti hogy az egész kiállítást nekem kéne megcsinálni. Titeket milyen kiállítások érdekelnének? Mert szerintem a legtöbb kiállítás unalmas és az embereket nem érdekli úgy igazán, nem marad meg az emlékeikben, én egy olyat szeretnék csinálni aminek híre megy és az embereknek tetszik és megéri a pénzt amit kifizetnek. Ti ha elmehetnétek egy kiállításra milyenre mennétek? (próbáljatok meg reálisan gondolkodni, amit tényleg meg lehet csinálni. Van pár ötletem de jó lenne ha segítenétek. Köszönöm : )


2013. jún. 27. 19:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Rossz kategória.


Okkal nem válaszolnak ha máshová írod. Ez nem érdekel senkit.

2013. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

Szerintem a régi dolgok a 20 év alattiakat nem nagyon érdekli. Ódivatunak, maradinak találnák. Szerintem sokkal nagyobb sikere lenne egy különálló régi idök kiállitásának.

De ez csak az én véleményem:)

2013. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Most miért ezzel foglalkozol? Ehelyett a mondat helyett írhattál volna egy ötletet, hogy neked mi tetszik, nem gondolod? :)
2013. jún. 27. 20:18
 14/23 A kérdező kommentje:
Oké :) Köszi a véleményeket :)
2013. jún. 27. 20:19
 15/23 anonim ***** válasza:
21%

A lavórt hasonlítod az automata mosógéppel?

Számítógépet mivel? Füstjelekkel?

Tehenet mivel? Egy tasak mű tejjel? Már falun sincs tehén...

Mostani nők mű cicijét, mű körmét mivel hasonlítod?

Nagyanyám otthonkájával?

Mert a mostani fiatalokat annyira érdekli, hogy milyen teknőben mostak régen, és miből főztek szappant.

Idősek meg minek menjenek? Számítógép, okos telefon bármilyen részét említed, azt hiszik, káromkodsz.

Te tudod.....

2013. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Reménykedek benne, hogy vannak még értelmes fiatalok és nem csak olyanok mint az átlag, akit csak a bulizás érdekel, mert ő egyébként sem menne el kiállításra.
2013. jún. 27. 20:36
 17/23 anonim válasza:
Hogyne mivel a munkáltatók szerint , A mai legfontosabb prioritás: allokálni a sajátos minõségi szolgáltatásokat.
2013. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó ötlet nagyon:)
2013. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%

Ne haragudj, de nekem úgy tűnik, hogy a rád bízott feladatot velünk szeretnéd megcsináltatni. Ezt a munkát te kaptad, ha nem tudsz benne érvényesülni, nem neked való. Ez lényegében rendezvényszervezés, ami nem kis dolog, rengeteget kell vele dolgozni, nem véletlenül vannak erre való tanfolyamok és képzések.


Egyébként azt sem értem, hogy-hogy nincs valami támpont vagy téma, ami alapján meg kell szervezned a kiállítást. Mi a cég profilja? Műszaki dolgok? Kozmetikai termékek? Ruházat/divat? Járművek?

2013. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
nem veletek akarom megcsináltatni, csak érdekel a véleményetek. Azért kérdeztem meg, hogy tudjam, hogy az embereket mi érdekli a legjobban, mit néznének meg.......
2013. jún. 28. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!