Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fontos! Mindenki véleményére...

Fontos! Mindenki véleményére kíváncsi lennék!? : )

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem ebbe a kategóriába tartozik, de ha máshova írom senki nem válaszol, úgyhogy a válaszokat előre is köszi : )

Ma kaptam egy olyan ajánlatot, hogy dolgozhatnék egy kiállításon (diákmunka). Aki felajánlotta ezt, megkért rá, hogy én rendezzem be a kiállítást és csináljam úgy ahogy én szeretném, vagyis ez azt jelenti hogy az egész kiállítást nekem kéne megcsinálni. Titeket milyen kiállítások érdekelnének? Mert szerintem a legtöbb kiállítás unalmas és az embereket nem érdekli úgy igazán, nem marad meg az emlékeikben, én egy olyat szeretnék csinálni aminek híre megy és az embereknek tetszik és megéri a pénzt amit kifizetnek. Ti ha elmehetnétek egy kiállításra milyenre mennétek? (próbáljatok meg reálisan gondolkodni, amit tényleg meg lehet csinálni. Van pár ötletem de jó lenne ha segítenétek. Köszönöm : )


2013. jún. 27. 19:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

19-es vagyok

Még mindig teljesen relatív, akkor legalább annyit ki kellene találnod, hogy melyik korosztályt és melyik nemet szeretnéd megcélozni. A férfiakat elsősorban járművek, technikai dolgok érdeklik (idősebbeket a veterán gépek, fiatalabbakat az újak, tuningolt dolgok, stb.), nőket meg minden női dolog: divat, kozmetika, minden, ami szépségápolás (korosztálytól függően). Persze vannak átfedések meg kivételek, de ez így nagyon nehéz.

2013. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

És még le is vagyok pontozva....:(

Old meg egyedül. Gondolom, kapsz érte fizetést.

2013. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Ilyet még nem hallottam :S


Általában kiállítást egy cég szeretne, hogy a termékeit bemutassa vagy leendő termékeiről piackutatást végezzen, hogy milyen irányba haladjon. De hogy fognak egy embert és megmondják neki, hogy találjon ki valamit és csinálja meg :S

2013. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!