Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem találok munkát és 0-nak...

Nem találok munkát és 0-nak érzem magam. (? )

Figyelt kérdés

vőlegényem dolgozik reggeltől estig én meg itthon henyélek... :(

persze kitakarítok mosok főzök meg minden, de olyan senkinek érzem így magam:( hogy tudnék 8 általánossal munkát találni? mindenhova önéletrajzot kérnek amit el se olvasnak... vagy azt mondják hogy majd hívjuk ... nagyon rossz így :(


2013. júl. 1. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem tanulsz inkább? 8 általánossal sok esélyed nincs. Az otthonülésnél ezerszer jobb a tanulás és ráadásul még esélyed is van később egy jobb életre. Menj el esti gimnáziumba ott még dolgozhatsz is mellette ha fontos a pénz. Később meg szakmát is tanulhatsz.
2013. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen, de nekem pénzre lenne szükségem,l tehát dolgoznom kéne, és ha teljes állásban sem találok melót, akkor úgy se fogok hogy mellette suliba járok. ja és az esti gimi fizetős és nincs rá pénzem :/ esetleg ha sikerül elhelyezkednem elkezdeném, de így nem....
2013. júl. 1. 13:48
 3/18 anonim ***** válasza:
Lakóhelyed környékén biztos van gyár, oda betanított munkára felvesznek, tudom mert nem egy 8 általánost végzett ember van ilyen munkakörökben
2013. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tanulnod kéne, különben még 10 év múlva is itt fogsz tartani...

8 általánossal mégis, mit akarsz csinálni?

Esetleg utcaseprőnek, ha felvesznek...

2013. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mit csináltál 8 általános után?

Iskolád nincs,de munkatapasztalatod csak van (ha feketén is,de az is több mint a semmi)

2013. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Regisztrált munkanélküli vagy? Ott lehetne kérni neked képzést- nem kell fizetned érte. Valamit tanulni kéne, akkor jobban találsz munkát.
2013. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
8 általános után mégis mi a rákot csináltál?
2013. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Figyelj, nem szabad elkeseredni ennyire. Keresd fel a munkaügyi hivatalt. Ők segítenek megtalálni a kiutat, adnak tanácsot. Most pontosan nem tudom mik a feltételei, de egy okj-nek nekimehetnél (nem tudom érettségi a feltételek közé tartozik-e) de az első szakma ingyenes, ha 23 év alatti vagy. Mindenesetre ott biztos többet tudnak mondani. Mindenből van kiút:)
2013. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom a 8 általános után is ezt csinálta amit most. Panaszkodott, kifogásokat keresett...
2013. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Az első OKJ tanfolyam ingyenes. Íratkozz be és végezz el valamit, mert így nem indulhatsz neki az életnek, persze, hogy rosszul érzed magad. Amikor nekem megszűnt a munkám, rögtön elmentem egy tanfolyamra, és utána ahogy végeztem, másnap már volt munkahelyem. Ne tétlenkedj, mert egyre rosszabb lesz!
2013. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!