Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha visszaszólok a munkatársamn...

Ha visszaszólok a munkatársamnak az gond lehet ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Még kezdő vagyok egy irodában, nem vagyok tisztában semmivel, nem értek nagyon semmit. Próbálok beilleszkedni a munkatársak közé, de nagyon sokszor van rossz napjuk, eléggé negatív egyének, amihez nem tudok alkalmazkodni. Kicsit félszeg vagyok és halk, keveset beszélek.

Már az első néhány nap után tapasztaltam, hogy nem vagyok túl szimpatikus számukra, nem találom velük a közös hangot, ezért burkoltan beszólogatnak és érzem, hogy a hátam mögött folyamatos téma vagyok. Mellőznek a legtöbb feladat alól is, nem segítik a beilleszkedésem és a betanulásom.

Baj lehet abból, ha kikelek magamból egy újabb beszólás után és kiosztom őket, hogy állítsák le magukat?



2013. aug. 22. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben nem lehet gond, majd egybol elkezdenek szeretni, dicserni a fonoknel... ;)
2013. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

NESZÓJJÁBEE!!

Majd ha letelt a próbaidőd, betanultál, bedolgoztad magad, megmutattad, mekkora a farkad, na, utána el lehet küldeni mindenkit a jó édes k***a anyukájába.

Addig nyugi.

2013. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se szólj be, az elsőnek nincs igaza. Ha visszaszólsz nekik most, akkor csak rontasz a helyzeteden ráadásul gondolj bele, ők sokan vannak te meg egyedül. Ha összefognak simán kicsinálnak, akár azt is elérhetik a basz*gatásukkal, hogy felmondj. Szerintem is várj míg letelik a próbaidő, bizonyítsd be, hogy te jobb vagy náluk és majd akkor beszólhatsz nekik. Addig meg engedd el a füled mellett amit mondanak, ne foglalkozz velük. Gondolj arra, hogy szerencsétlen begyöpösödött idióták.
2013. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal hatékonyabb volt a kedves, érdeklődő hozzáállás az antipatikus kollégák esetén. Meglepően sokukkal össze is barátkoztam.

Ne erőből próbáld, "ellenséggel" úgy is lehet mit kezdeni, ha a barátoddá teszed.

2013. aug. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
erre van a proba ido, mondj fel keress masik helyet.
2013. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!