Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy pályakezdő...

Mennyit keres egy pályakezdő cukrász manapság?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, hol és milyen módon. Ha nyit egy cukrászatot, akkor igen szépen. 10-30 ezreket szoktak elkérni egy spéci tortáért.. alkalmazottként attól függ, mennyit ad a főnök :p
2013. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2014ben fogok végezni mint cukrász, és elkezdem nézegetni az álláshirdetéseket. Sok álláshirdetésben fizetés megjelölést kérnek. Ezért kérdem mennyit keres egy átlagos pályakezdő cukrász Budapesten, mert nem tudom hogy majd mennyit írjak egy ilyen hirdetésre.
2013. aug. 24. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyit amennyit sikerül kiharcolnod magadnak. De mint pályakezdő a szakmai minimálbért meg kell kapnod (108bruttó) de szerintem 150bruttó lehet a kezdő fizetés.
2013. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sopronban 110-120 bruttoval lehet szamolni egy kezdo cukrasznak ha csak nincs valami ismi...

Amugy azert egy 15-20ezer forintos tortaal azert van am szepen anyag koltsegis foleg amikor nyomtatott dolgok is vannak rajta illetve a rengeteg eltoltott munka ora az elkeszitessel es nem a sutesre gondolok hanem az osszes tobbire... Persze azert megeri:))

2013. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minimálbér
2013. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem 2 dobos torát és 3 marcipánfigurát.
2013. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Attól függ,hol helyezkedsz el.maszeknal ha jol dolgozol,es nyugodtan gondolhatsz itt napi 10-12 órara is,netto 120-150 korul,de nem fog bejelenteni,csak 4 órara,minimal berrel.én egy multinal dolgozom,bruttó 190 a bejelentett berem,ebből lesz 125-135 netto,potlekok fuggvenyeben.de mar itt vagyok2000 ota,es nem nagyon kerestek ez ido alatt embert cukrasznak,talán 3x.mindenki vigyaz az állására,mert ez meg eleg jo fizunak szamit főleg bejeentve,napi 8 oraban.
2014. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 év tapasztalattal, cakkumpakk 120 kp + bérlet és pár ezer ft értékben erzsike
2014. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ma éppen találtam egy állásajánlatot vele Japánba.

Szóval azt megpróbálhatod, ha elvégezted.

Mert hát idehaza ha nem vagy politikus vagy programozó akkor kb dolgoznod is kár. Annyira nem fizetnek meg idehaza semmit. :)))

2016. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!