Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkában tudnám hasznos...

Milyen munkában tudnám hasznosítani azt, hogy nagyon érdekelnek az emberek?

Figyelt kérdés

Még aki ellenséges velem, az is. Nem látok valakit hetekig-évekig, érdekel, hogy mi van vele. Ha szükséges, segítek bármiben. Jóindulatú vagyok. Odafigyelek. Jóval jobban, mint a többség.

Tudom,hogy manapság ezek nem normális dolgok.

Nincs eü vagy szociális képzettségem és pénzem sincs rá.

Hol hasznosítható ez az adottságom?


2009. okt. 31. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Írj privátot, van egy lehetőségem, szívesen látnálak a csapatomban. Én pszichológus szeretnék lenni, és ezzel teremtem meg a rávalót!
2009. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

első!

nehogy már valamilyen MLM cuccba ráncigáld bele szerencsétlent.

2009. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a szociális munka irányába próbálkozz. ott nagy a hiány, talán kiképeznek.


milyen végzettséged van?

2009. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincs végzettséged, akkor nem is kell pénz hozzá, hogy kitanulj valamit.
2009. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, hogy az alapján amit leírt, egy olyan emberrel kerülhetek kapcsolatba, akinek az értéke jóval túlmutat az átlagon, magam is ilyen "régimódi" nevelést kaptam, és az emberséget, becsületet, egyenességet vallom, és hivatásom segíteni az embereken. Nem MLM-ről van szó, ráncigálásról még kevésbé. Van egy jó ajánlatom, amit megteszek ha ír, erről van szó. Semmiféle manipuláció, csőbehúzás, hipnózis nincs a terítékemen. A szellemi tőkét pedig véleményem szerint maga döntse el, hova fekteti be. Üzletről van szó, bár mivel nem olyan rég foglalkozom ilyesmivel, azt hiszem nem mosódott ki az agyam, és az emberi tartásomat sem cseréltem profitorientáltságra.

Szép estét mindenkinek!

2009. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én dobtam be ezt a kérdést, Köszönöm, hogy írtál.:"Milyen munkában tudnám hasznosítani azt, hogy nagyon érdekelnek az emberek?

Még aki ellenséges velem, az is. Nem látok valakit hetekig-évekig, érdekel, hogy mi van vele. Ha szükséges, segítek bármiben. Jóindulatú vagyok. Odafigyelek. Jóval jobban, mint a többség.

Tudom,hogy manapság ezek nem normális dolgok.

Nincs eü vagy szociális képzettségem és pénzem sincs rá.

Hol hasznosítható ez az adottságom?"


Te hol tanulod a pszichológiát? Mellette dolgozol? Az nem lehet könnyű!Mivel foglalkozol? Ez lenne az, amire céloztál a beírásodban is vagy ez egy induló projekt?


Köszönöm a segítséged és jó hétvégét!


Ágó

2009. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos nem tudok belépni a saját kódommal, ezért a tesóméval próbálkoztam. Köszönöm a tanácsaitokat!

Teljesen más területen voltam eddig szerencsés dolgozni, pénzügyeztem, de valahogy nem sikerült benne sikereket elérnem és jól éreznem magam.

Gondoljátok, hogy van olyan, hogy szakképzettség nélkül felvesznek valahova és beiskoláznak? Jó lenne,ha lenne ilyen és minden klappolna.


Ágó

2009. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!