Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire elfogadott tény,...

Mennyire elfogadott tény, hogy 3 éve egy fillér béremelést nem kaptam? 15 fős KFT nél dolgozom.

Figyelt kérdés
A cafeteria-val is szívóznak.15eft értékű szerepel a bérpapiron, de csak 5eft ot ad utalványba. ( Állambácsi láthatja milyen jol keresünk az eltusolt utalványokkal)
2013. szept. 6. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi köze ehhez az állambácsinak? Nem neki hanem egy vállalkozónak dolgozol. De ha megnyugtat állambácsi 10 év után emel talán a tanárokbérén.
2013. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a fő kérdésem nem kapcsolódik a mellék kommentemhez. csak azt mondtam ezzel,hogy az állambácsi látja hogy jol keresek,de a 15 e forintos cafeteria ami a bérpapiron szerepel az csak 5 ezer a kézben. 10 ezer meg a kanyarban valahol
2013. szept. 6. 16:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi TE irod ala a ber papirt... Innentol kezdve hogy Te mennyit keresel egyeni dolog. Amugy ha kevesled a beredet megteheted, hogy valtod mert a beremeles hacsak nincs benne a szerzodesedben marpedig valoszinu nincs bent mert szerintem nem olyan helyen dolgozol.... akkor csak a vallalkozo joindulaton es hummanizmusan mulik, hogy emel vagy sem... De nem kotelezo ott dolgozni lehet jobban fizetot keresni es akkor nincs gond. Jelenleg ez a helyzet.
2013. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
aláirom mert muszáj ha melózni akarok. de akkor nem jöjjön a KSH hogy nőttek a bérek!!! (papiron)
2013. szept. 6. 17:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Real atlagkereset valoban not mivel rengeteg a barati alapon szervezett kormanyrendszer kovetkezteben a haveri korok beremelkedes... Szoval savanyu pofaval orulni kell es sajnos ettol meg igaza van a KSHnak... :((
2013. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

"de akkor nem jöjjön a KSH hogy nőttek a bérek!!! "


Az átlag bér növekedés nem azt jelenti hogy neked is nő a béred! Ezt értsék már meg az emberel végre! Attól hogy az átlagbér nő, egyénre lebontva nem biztos hogy többet is keresel!

2013. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem magamra gondoltam. a többi munkással is ugyanigy megcsinálják országszerte. aláirsz egy "nagy" papirt. kicsit meg átutalják
2013. szept. 6. 17:51
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
5 éve dolgozom ugyanott, 1 forintal sem keresek többet mint kezdéskor, de van aki 10 éve van itt, és ő sem kapott soha emelést, mikor kezdett még nagyon jól fizető állásnak számított, már lassan a minimálbérnél járunk
2013. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A mi KFT-nkbe az alapfizetés ugyanannyi 10 éve (persze jutalékot osztunk, s az nőtt..)
2013. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kotelezo ott dolgozni??? NEM!!! Sajat magatok valasztottatok a munkhalyet? Igen!! Akkor meg tessek elfogadni es nem hisztizni miert ennyi a ber!!! Mert iszonyu unalmad jonehany embertol ezt hallani! En megertem, hogy keves de akkor tessek lepni es valasztani.

Tudomasul kell venni, hogy az a munka amit csinaltok ma Magyarorszagon ennyit er es pont!

2013. szept. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!