Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco-s álláshirdetésnél mi a...

Tesco-s álláshirdetésnél mi a tuti, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 22:21
 1/4 A kérdező kommentje:
árufeltöltő
2013. szept. 6. 22:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Árufeltöltői, vagy raktárosi múlt, plusz targoncavezetői jogsi nagy előny.

Nem egyszerű a tescoba bejutni ott olyan tesztek vannak amik viccek de tapasztalatból mondom és ezt tényleg rengeteg embertől hallom hogy normálisakat fel sem veszik.

Én is voltam bent állásinterjún tesztig el sem jutottam de már mondták hogy én vagyok abba a csapatba azt hiszem 20 fő volt ott a legnormálisabb csak mert név szerint hívtak be minket és én mentem be utoljára, és mégsem engem vettek fel,. tesztre be sem hívtak és volt ott egy másik velem egykorú kis csaj ő is mondta hogy ott már az 5. interjúján volt az elmúlt 1,5 év alatt mindent elvállalt volna mert azon az álláson kívül más nem volt és neki is ez volt a vissza válasz hogy túl normális. Gondolom fosnak attól hogy azok nem hagyják magukat szívatni, csicskáztatni, meg átverni. Azok sem hülyék, és elég rafináltak. Egyik haveromat felvették oda és orrba szájba szívatják ahogy mesélte meg meséli is és basszus nem tűnik fel neki a dolog.

2013. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet szívatósak, nem tudom, de az ember nem válogathat.
2013. szept. 7. 01:06
 4/4 anonim válasza:

Tesconál leginkább az a tuti, ha van ismerősöd, aki bevisz. Én dolgoztam 1,5 évet náluk, mindenki úgy jött oda dolgozni, hogy valakinek a valakije volt. Néha egy-két pénztárost vettek fel csak úgy ismeretlenként. :)

Amúgy az a tuti, ha azt mondod interjún, hogy imádod a céget, nagy rajongója vagy, az az irány, amit ők képviselnek, az szakasztott a te utad is és örömmel részt vennél abban, hogy ezen az úton mehess tovább a céggel együtt és őket képviseld, bárhol járnál is a világban és hogy soha egyetlen önálló gondolatod sincs azon kívül, amit a cég érdekei képviselnek.

Leginkább tescoéknál a szemellenzős sültbolondokat preferálják, akik nem látnak át a szitán, nincs önálló véleményük és a felsővezetés utasításai számukra egyenlőek, mintha maga Isten szólt volna le hozzájuk. Minden más gondolkodásút kiutálnak maguk közül. Pláne, ha észreveszik, hogy van egy csöpp eszed. :)

2013. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!