Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sales-es leszek. Bármi jó...

Sales-es leszek. Bármi jó tanács vagy praktika azoktól akik a szakmában vannak?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, de eléggé meggyőztem a munkáltatót így én is bekerültem. Mivel nem igazán tudom mire számíthatok, jó lenne ha írnának olyanok, akik ebből élnek. Stresszes meló? Nehéz? Nyilván lesz majd oktatás és tréning meg mindenféle, de jelenleg el sem tudom képzelni mi vár rám :)
2013. szept. 17. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik cég,hol?

Jutalékos rendszer vagy normális?

Lehet csak betanult f_szságokat kell nyomatni és felcsapni a telefonkönyvet,na attól mentsen meg az isten.De egy igazi Sales pozíció az tényleg kurv_ jó.

2013. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy elég nagy cégnél, média területen. Lesz állandó fix fizetés, a többi pedig jutalék.
2013. szept. 17. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem média területen voltam, hanem pénzügyin, de sz@r.

Hívogatni kell az embereket, és rájuk tukmálni valami terméket/szolgáltatást ami kb senkit nem érdekel, ebből kifolyólag sikerélmény se sok, és ezt kell nyomatni egésznap.

2013. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem esetemben nem ez lesz. Persze biztosan kell hideg hívásokat csinálnom, de talán nem csak ebből fog állni a dolog.
2013. szept. 18. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!