Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi 18-20éves pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi 18-20éves pár nélküli, de még csak tapasztalattal se rendelkező ember lenne itt?

Figyelt kérdés
Unalmas délutánom alatt olvasgatom itt a kérdéseket és próbálkozom azon kevesek közé beállni akik néha a kérdésre felelnek és nem hülyeséget, és nap mint nap rengeteg olyan feleletet látok különböző kérdésekre ahol kiderül az adott 18+ éves emberről, hogy ő még szűz ne talán tán még egy csók sem durrant el eddigi élete során közte és valaki más között. Vajon ez most ránk az internetes társadalom egy csoportjára lenne érvényes? Vagy valami más lenne a dolgok mögött?
2011. máj. 5. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos így van, mert a mai világban külső alapján ítélnek, és ha nem vagy bombázó, vagy álompasi, akkor bizony nehéz párt találni, de ha netán beletartozol az ideálba, akkor jó korán, 13 körül már aktív szexuális életet élhetsz. Ez valahol nincs rendjén.
2011. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

tuti az van, hogy vannak emberek akiknek havonta új párja van, meg vannak a többiek akiknek mg senki se jut. Én 19 leszek hamarosan, sose volt barátom, jelentkező se nagyon, néhány buliban kevergettem pár emberrel ennyi.....

18/L

2011. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Egyszerű: az emberek, akiknek ilyen problémájuk van, végső elkeseredettség miatt teszik fel itt a kérdésüket. Szégyellik, bizakodnak abbanm, hogy más is abban a cipőben jár, és biztatást várnak. Nem vélem úgy, hogy ez az inzernetezők jellemzője. Egyszerűan itt arc nélkül fel lehet vállalni bármit.
2011. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

A kulcsszó: önmegvalósítás.


Ma már csak akkor vagy valaki, ha megvalósítod önmagadat. Ha jól nézel ki, ha eléred a céljaidat, ha menő vagy a társadalom szemében.


Erre megy ki a játék, és aki ennek ellentmond, azt a társadalom könyörtelenül kiveti magából.

2011. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én személy szerint nem tartom magam csúnyának, noha nincs a zsebem pénzem kitömve de valahogy manapság én már arra jutottam -ahogyan előttem pont írták- önmegvalósítok. Inkább tanulok és foglalkozom a későbbi karrieremmel csak hát...néha jó lenne valaki, de mikor látok itt olyan kérdéseket, hogy "neked eddig hány párod volt" vagy valami hasonló címmel és jönnek az emberek xy számokkal...és korombeliek. Ez valahogy számomra elveszi azt a kevés kedvet. Lehet mesebeli elképzelés de engem zavarna ha összejönnék valakivel, hogy én neki már a 25. párja vagyok...
2011. máj. 5. 18:22
 6/12 anonim válasza:

Kérdező:


Vannak, akiknek te lennél mondjuk a 3., a 2., vagy éppen az 1., csak az a kéréds, hogy te észreveszed-e őket.

2011. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok lassan 19 és soha sehol semmi nem akadt, jópárszor próbálkoztam, régen disco, mostanság koncertek, egyéb ilyen társasági helyek, barátaim szerint jó vagyok más szerint nem, és ez ki is derült... nekem már senki nem maradt ez az igazság....
2011. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
18:15 vagyok és egyet értek az utolsó hozzászólóval. szinte minden barátnőmnek akadt már valaki, pedig nem egy nagy számok, én sokkal többre tartom magam 1-2nél mégis néha olyan pasik akadnak nekik hogy csak pislogok. nem csoda hogy ez az ember önbizalmát a mínuszra csökkenti.
2011. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, nálam úgy alakult, hogy egy plátói szerelem vett el az életemből 2 évet-e téren, aztán tetszett egy srác, felé nem voltak érzéseim, de hozzájárult, hogy elfelejtsem az elsőnek hitt szerelmemet, most meg kb. 2 hónapja tetszik egy pasi, akit iszonyat megszerettem, de az elmúlt 1-2 hétbe lett valami nője, egy életre elfelejthetem őt is, pedig ő az, akiben semmi hibát nem találok. Ilyenre nem is gondoltam, hogy létezik, pláne, ha megtalálom, nem lesz kölcsönös az érzés, de már tudom, túl kell lépnem rajta is. Szóval megragadom az alkalmat, keresem az én "hercegem" nem kell, hogy szőke legyen, se kocsi, se paripa, se pénz, DE legyen helyes, persze kinek mi a helyes, magasabb, mint én, ápolt, stb stb. Öltözzön divatosan, és legyen férfias alkata, kiállása, persze lehet nagyok az elvárásaim, de majd 30 fölött lejjebb adom, addig meg siránkozok, mintsem olyannal legyek, akit nem találok vonzónak, akiben nincs meg az a megmagyarázhatatlan szikra, bár pont ezért nem hiszek a neten létrejött kapcsikba, de egy próbát megér. Igaz szerintem lutri, a távolság miatt, de ki tudja.:P

20/L

2011. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jah és ne dohányozzon, mert ha már nem jön szembe hanem keresem kutatom legalább az elvárásaimnak megfeleljen...

Az alkohol is a minimum max buliba de semmi részegség.

18:54-es voltam.

2011. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!