Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elfogadtam egy diákmunkát,...

Ha elfogadtam egy diákmunkát, de félreinformáltak, ezért nem tudtam elmenni és most 5000Ft-ot leakarnak vonni a béremből, akkor megtehetem, hogy átmegyek másik diákszövetséghez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pofátlanság, de a részükről volt az, ugyanis rohadtul nem is azt a cégnevet mondták, ahova mennem kéne, hanem annak a rövidítését, így nem tudtam melyik buszra szálltam, így nem jelentem meg ott. Ezért ugye jár 5000Ft pénzlevonás, ha megint elkezdek dolgozni náluk. De nem akarok két napig ingyen dolgozni, így átmennék másik szövetséghez. Lehet ilyet?
2013. okt. 9. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, át mehetsz, de a elvonást igy is ki kell fizetned.m
2013. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyebkent a te hibád volt, meg kellett volna kérdezni a címet....l
2013. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, megteheted, bár lehet, hogy így is behajtják rajtad az 5000 Ft-ot. Egyébként nem ők a hibásak, nem tudhatták, hogy te nem fogod érteni, hova kell menni. Ha nem volt egyértelmű számodra a rövidítés miatt, akkor miért nem kérdeztél rá a címre?
2013. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szövetkezet, nem szövetség! Még ezt sem tudod megjegyezni?
2013. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!