Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bajnainak miniszterelnökslge...

Bajnainak miniszterelnökslge alatt hogy lehetett 1 Ft a fizetése? Nem éri el a minimélbéret. Vagy csak hazudott?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A 47 ezer se éri el a minimálbért mégis sokan annyiért melóznak ;)
2013. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert állítólag a többit felajánlotta.

Nem ennyi olt a fizetése hanem felajánlás után ennyi maradt neki.

2013. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyurcsányé volt az 1Ft. Ettől persze még nem kell sajnálni, nem éhezett, nem fázott. Csak a mama...
2013. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez nálam a vicc kategória:)

Nem tudom melyik volt , de mindkettő rendelkezik pár milliárd magánvagyonnal .


De azért el miniszterelnök mindkettő szívesen lenne, azért a havi 1.8m-ért?

Vagy miért szeretnének azok lenni?

Annyira segíteni szeretnének másokon? Ott a hatalmas magánvagyon , lehetőségük most is meglenne rá


Nekem igazából már emiatt sem szimpatikusak, de Pintér kolléga sem.


Jobb érzéssel tölt el, ha egy olyan személy tölt be egy 1milla/hó-val járó pozíciót aki számára jelent is valamit 1milla, és nem a pozíció előnyei a kulcs kérdés

2013. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gyurcsány volt az, nem Bajnai. Amúgy:


Az MTI kérdésére a Kormányszóviői Iroda azt mondta, a miniszterelnök most is minden hónapban különböző jótékonysági szervezeteknek utalja a fizetését. Gyurcsány Ferenc 2005-ben 106 millió forintot keresett összesen, ebből 18 millió 400 ezer forint volt a miniszterelnöki fizetése, amelyet abban az évben is jótékony célokra ajánlott fe

2013. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

# 4/


Ha egy országnak olyan miniszterelnöke van, akinek SZÁMÍT mennyi a fizetése az hatalmas nagy baj! Ez volt az első Orbán kormánnyal is a hatalmas baj.


Ugyanis naivitás azt hinni, hogy egy miniszterelnöki pozíciót betöltő személyt nem a saját érdekeltségi körének bővítése hajtja. Csak ha csóró, akkor nagyon sokat fog lopni, ha meg amúgy már gazdag akkor nem szó szerint lopni fog, hanem kedvez magának, a cégeinek, a haverok cégeinek. Ez még mindig lényegesen kevesebb veszteség az országnak, mint mikor valaki évi százmilliárdokat lop és ossze szét a bandája között fiktív dolgokra, mert mind csóró.

2013. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De akkor Gyurcsány számára mi fontos a politikai szerepében?

Miért szeretne vezető szerepet az országban?


Ez igaz még jó pár társukra , fidesznél is.


ha nem a havi fizetésért csinálja, akkor ő vagy egy szent, vagy konkrétan a csalásokat ismeri el:P

2013. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De ha ezt így elfogadom, és én elfogadom, akkor nekem miért is lenne értelmem bárkire szavaznom?


Nekem aztán édes mindegy,hogy kinek a barátai járnak jól.


Nem is szoktam szavazni, de nekem ez vicces amikor 1ft, meg odaadományozom.

Ez a csalás konkrét elismerését sugallja, aminek értelme nem sok

2013. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Miért szeretne vezető szerepet az országban? "


Mert ez egy hatalmas presztizs. Nem csak MO-n, külföldön is. Nem kell rögtön arra asszociálni, hogy "azé', hogy tudjon lopni".


Egyszerű példa:

Gipsz Jakab és Gyurcsány Feri egyszerre alapítanak Romániában egy céget, ami gumibocsó szörpöt gyárt. Kinek lesz több esélye sikerre vinni a cégét? Gipsz Jakabnak, akiről senki nem tudja, hogy ki a tököm vagy Fletónak, aki ismeri a teljes román vezérkart és a komolyabb gazdasági társulások vezetőjét?


Az meg, hogy felajánlja a havi apanázsát... ez olyan dolog, amit annak, aki havi fizetésből él nagyon nehéz megértenie egész addig, amíg nem fog osztalékból évi 200 millió forintot összeszedni. Amikor nagyon sok pénze van az embernek egy hátbaveregetés, hogy "te Feri, milyen f***sza csávó vagy, hogy az éhező gyerekeknek adtad a 1,5M-ós fizudat" többet ér, mint a 1,5 milka.

2013. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"De akkor Gyurcsány számára mi fontos a politikai szerepében?

Miért szeretne vezető szerepet az országban? "


Gyurcsánynak személyesen semmi anyagi érdekeltsége nem volt abban, hogy miniszterelnök legyen, ugyanis jobban jár, ha valaki más maszopos a miniszterelnök, ő pedig tovább gyarapíthatja a kapcsolatai segítségével a vagyonát. A hatalom viszont nagyon sok embernek, így neki és egyébként Orbánnak is igencsak vonzó, a pénznél is többet ér. Gyurcsány egyébként hasonló pszichiátriai tünetekkel rendelkezik, mint Orbán is, beteges elhivatottság tudata van, szerencsére ő már ártalmatlanná vált (Orbán sajnos még nem), de ha megnézed most is ugrál, nem adja fel, ha nem lenne mentálisan beteg, már régen félreállt volna.

2013. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!