Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mióta lett divat érettségit...

Mióta lett divat érettségit kérni árufeltöltöi álláshoz?

Figyelt kérdés

Mert a hirdetett árufeltöltöi állsok kb. 95%-nál elvárják hogy legyen érettségid...

Áruk pakolásához minek érettségi?



2013. nov. 1. 00:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Ha vannak borzasztó uninnteligens érettségizettek meg okos szakmunkások akkor hogy jön az alapfeltételhez az érettségi?"



úgy, hogy kivételek mindig vannak, de nagy általánosságban nem ez a jellemző.

2013. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, próbáld meg végiggondolni. Te választhatsz ki 5 embert árufeltöltői pozícióra. Nem kell atomfizikusnak lennie, de ne is legyen síkhülye, tudjon önállóan dolgozni, ha kiadod neki a munkát értse meg elsőre.

Jelentkeznek 80-an, ebből 65 érettségizett 10-nek van valami szakmunkás végzettsége, 5-ek pedig épphogy 8 általános.

Arra van időd, hogy 20-25 embert interjúztass az 5 helyre. Kiket hívnál be?

2013. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

# 21

Én nem 1 példát ismerek...

# 22

Mivel én tudom hogy az érettségivel az ember ugyan olyan hülye lehet ezért más szempont szerint válogatnék!

2013. nov. 3. 12:11
 24/34 anonim ***** válasza:

Ja értem, szakmunkást végeztél, még érettségid sincs, az Ósanba vagy árufeltöltő de te tudod, marhára értesz hozzá. Igazi kis szociológus professzor veszett el benned.

Már minden világos. Bocsáss meg mester, hogy kétségbe mertük vonni a tanításod....


Kicsit olyan ez, mintha Stephen Hawkingot szeretnéd kioktatni a Higgs-bozonok fizikájáról...

2013. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Kérdező

Statisztikailag nagyobb az esélye, hogy egy érettségizett ember okosabb, mint egy nem érettségizett. Ez nem más, mint két eloszlás függvény. Nyilván van olyan, aki érettségi nélkül felülmúl egy érettségivel rendelkezőt, de a többségre ez nem mondható el. Innentől kezdve, ha valaki viszonylag értelmes embert keres egy pozícióra, akkor egy reális kritérium az érettségi.

Arról nem is beszélve, hogy az érettségi sok más dologra is utalhat az észen kívül, pl. rendezett gyerekkori körülmények.

2013. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

# 24

Ha tudnál olvasni akkor tudnád azt is hogy van érettségim!

2013. nov. 3. 13:44
 27/34 anonim ***** válasza:

Megragadtad a mondandóm lényegét, gratulálok.


De legalább te vagy az élő példa rá, hogy nem az érettségitől lesz értelmes valaki :)

2013. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

# 27

Lehet személyeskedni attól még nem lesz igaza valakinek! :)

2013. nov. 3. 14:04
 29/34 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van, nem tudom ezen mit nem lehet érteni, hogy ha az érettségizett emberekből válogat az áruház kisebb eséllyel fog ki totális retardáltakat, mintha 8 általánost végzett embereket hív be.
2013. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ezek után, hogy van érettségid, nem értem miért érzed a világ fájdalmát magadon emiatt az "igazságtalanság" miatt.
2013. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!