Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mióta lett divat érettségit...

Mióta lett divat érettségit kérni árufeltöltöi álláshoz?

Figyelt kérdés

Mert a hirdetett árufeltöltöi állsok kb. 95%-nál elvárják hogy legyen érettségid...

Áruk pakolásához minek érettségi?



2013. nov. 1. 00:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

# 28/


Nekem sajnos - vagy szerencsére - igazam van. És ezzel pontosan tisztába is vagyok, ergo kár a gőzért.

2013. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

# 31

Legyen így ha ettől jobban alszol nem vitatkozok!

2013. nov. 4. 08:51
 33/34 anonim válasza:

A probléma a következő: adott 1 ember, aki matematikából a képleteket a rohadt életbe nem fogja tudni bemagolni, ugyanis másnapra elfelejti, ez egyfajta diszlexia/diszkalkulia keveréke és erre hivatalosan nem járhat felmentés. Ezek nélkül a képletek nélkül se fizikából sem pedig matematikából nem fog tudni továbbmenni az illető.


DE! árufeltöltőnek nem szükséges 10.-es anyagból a cos-sin stb. amiket egy ilyen ember soha nem fog tudni megtanulni.


Sőt... elmondom neked, a gyári munkásnak sem lesz rá szüksége. Akkor miért nem mehetek én el sehova se dolgozni? Az eszem fog, ugyanis minden elméletet 1x-eri elolvasásra beírok a fejembe. De ezeket soha nem fogom tudni. Ez azt eredményezi, hogy érettségim nem lesz... dögöljek éhen?


Tudod olyan országokban mint Magyarország... igen, dögölj éhen te fogyatékos.


Norvégiában pedig nem ezt nézik, ahogyan Németországban sem. Ezek a fejlett országok. Tudod az előző rendszerben(abban a hulladékban igen) is volt idő arra, hogy ne ez legyen a mérvadó, volt elég meló.


De valahogy a mai Magyarországon már semmi nem számít az emberek tönkretételén kívül. Utána meg jöttök, hogy hazaáruló így, hazaáruló úgy... Kicsit el kellene gondolkozni az emberiségen itt, Magyarországon.


Egyébként az árufeltöltéshez nemigen kérnek érettségit, rossz példa volt. Ismerősöm 8 általánost végzett a fent említett probléma folytán és kérdés nélkül felvették dolgozni őt.

2014. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ha minden elméletet szempillantás alatt megértesz, akkor vezesd le a képleteket dimenzióanalízissel, ahogy az igazi profik csinálják ;)

Egyéként pedig ne röhögtess, hogy néhány tagból álló képleteket nem tudsz megtanulni. Költs belőlük versikét, vagy nem tudom. Amikor a mérnöki államvizsgámra készültem, én is azt hittem lehetetlent várnak el, aztán végül csak-csak el tudtam mondani az ilyen 15-20 tagból álló nyolcemeletes képleteket az azokat felépítő logika segítségével. Akarathiányra valóban nem adnak orvosi igazolást, szerencsére. Különben minden gyerek az utcán lógna, rákenné az igazolt fogyatékosságára, és aztán egész életében árufeltöltői állásra várna. Nagyon cool világ lenne.

2014. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!