Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdők, milyen hamar...

Pályakezdők, milyen hamar találtatok munkát? Már 2 éve nem találok semmit. És nem csak a végzettségemhez valót keresek! Úgy érzem teljesen kilátástalan a helyzetem.

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ajanlom a HVG-töl iden megjelent Karrieriranytü c. könyvet. En 2 honap alatt talaltam munkat, de en kijöttem külföldre. Elöször gyakorlat volt, utana egy eves szerzödeses munka. jelenleg 3 honapja nincs munkam, amiota lejart a szerzödes. Most atkepzem magam egy olyan területre, amire több szükseg van, de amit elvezek is. Milyen vegzettseged van?
2013. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Anno június végén pénzügyi szakon végeztem, majd kb. 2 hétre rá lett 1,5 hónapos a szakmához szorosan kapcsolódó munkám, igaz ismerős által. Augusztus végén aztán letelt, utána márcsak a következő év márciusában találtam egy új, a szakmai végzettségemhez szorosan kapcsolódó munkahelyet. Közben nem unatkoztam, sikerült elhelyezkednem egy call-centerbe, igaz nagyon nagyon minimális pénzért (heti 7000 HUF) viszont ezáltal is szereztem tapasztalatokat.
2013. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Marketing és reklámügyintézőin végeztem.
2013. nov. 15. 14:52
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem egy keresett szakma. De a Call Center az például kérdező nálad is lehetne opció. Most is hirdetnek párat. De tessék keresgélni! Ha 2 éve nem dolgozol, az már bizony mást is jelent... ejj
2013. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Pályakezdőként 4 hónap múlva lett munkám.Gondolom a szüleiddel laksz vagy valaki eltart így megteheted hogy 2 éve nem dolgozol.Szólj ismerősöknek, menj csak úgy be jópár helyre kuncsorogni van e munka, küldj be önéletrajzot olyan helyekre ahova nincs is fölvétel...nekem 2x is sikerült így munkát találnom.Ne csak hírdetésekre ad be az önéletrajzod.Rangon aluli munkát is elkell végezni sajnos, ne ragaszkodj a saját szakmádhoz.Ma sok diplomás gyárban dolgozik.Add be Tescoba meg ilyen helyekre is oda mindíg keresnek.
2013. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
mire lett munkám kereken 4 év telt el.
2013. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem 1,5 év volt, ismerős segített bejutni be nem a végzettségemnek megfelelő helyre, mondták, hogy majd ha lesz üresedés akkor áthelyeznek, de azóta kerülik a témát. Jól dolgozom kevés pénzért, szakmai feladatokat is elvégzek asszisztensként, gondolom jó így nekik...

Néha jelentkezgetek máshová, jó lenne ha helyben tovább tudnék lépni, mert a diplomámnak megfelelőt 99% valószínűséggel csap Bp-n találnék. Az meg napi 3 óra ingázás.

2013. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Munkáltatók azt is nézik hogy mennyire rugalmas vagy hajlik kompromisszumokra valaki, engem például szeretnek más városokba küldeni pár napra megbeszélésekre(pedig próbálom elkerülni), de alapból a cég két különböző telephelyén is dolgozom, egyik napi 3 óra utazással jár, másik 4óra(bár ha máv közbeszól néha több).


4-5 hónapig tartott mire munkát találtam, de ez alatt minden héten 3-4 állásinterjúra elmentem, néha olyanokra is amiről már messziről látszott hogy át akarnak verni, hogy később ha már burkoltabban jön az átverés felismerjem és résen legyek.

2013. nov. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én pályakezdőként a fővárosba költöztem és reménykedtem, hogy majd itt gyorsabban találok munkát.


Mindenféle segítség nélkül 5 hónap után sikerült elhelyezkednem.

2013. nov. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Maglódi szakáruházunkba keresünk munkatársat a következő pozícióba:



Szakeladó

(Csempeosztály)



Feladatok:

Tanácsadás a Vásárlók számára

Áru rendelése

Reklamáció kezelése


Szakmai elvárások:

Csempe kiskereskedelemben szerzett tapasztalat

Targoncavezetői jogosítvány


Egyéb elvárások:

Vevőorientáltság

Jó kommunikációs készség

Meggyőző fellépés

Empátia


Kezdés:

Azonnal


Amennyiben szeretne lendületes csapatunk tagja lenni, örömmel várjuk fényképpel ellátott pályázatát az Ön által megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi cím valamelyikére:

e-mail: aruhazvezeto.NL724@bauhaus.hu



Maglódi szakáruházunkba keresünk munkatársat azonnali belépéssel a következő pozícióba:



Szerviz Centrum munkatárs



Feladatok:

Tanácsadás a Vásárlók számára

Házhoz szállítások szervezése, adminisztrálása, folyamatos kapcsolattartás a Vásárlókkal

Gépkölcsönzés bonyolítása


Szakmai elvárások:

Kiskereskedelmi tapasztalat

Alapvető számítógépes ismeretek

Érvényes targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses)

Mezőgazdasági gépek szervizelésének ismerete előny


Egyéb elvárások:

Vevőorientáltság

Jó kommunikációs készség

Meggyőző fellépés

Empátia


Kezdés:

Azonnal


Amennyiben szeretne lendületes csapatunk tagja lenni, örömmel várjuk fényképpel ellátott pályázatát az Ön által megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi címre:

Jelentkezés: aruhazvezeto.nl724@bauhaus.hu

2013. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!