Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerinted gáz lépcsőházat...

Szerinted gáz lépcsőházat takarítani fiatal nő létemre?

Figyelt kérdés
szegények vagyunk,kell a pénz..
2013. nov. 29. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem, a munka nem szégyen
2013. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
84%
Egyáltalán nem gáz.
2013. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
En is siman csinalnam ha kellene. Semmit nincs rajta szegyelned ha nem csinalnal semmit csak logatnad a labad, na az gaz lenne. :-)
2013. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
A munkát nem szabad szégyellni!!! Szerintem egyáltalán nem kell hogy ettől kevesebbnek érezd magad, sok embernek még ilyen munkája sincs. Ha nem érzed magad jól a takaritói munka miatt később még mindig tudsz bármerre lépni, kereshetsz új melót, de addig is dolgozol és pénzt keresel.
2013. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem szégyen- attól szoktam elszmorodni, amikor BÁRMILYEN tisztességes munkát cikinek tart valaki.

35 feletti diplomás nő vagyok, kisgyermekkel, viszonylag jó körülményekkel, anyagilag és presztízsében is megbecsült munkával.

DE:

Ha úgy alakulna, szégyenérzet nélkül állnék takarítani bárhová, komolyan mondom. Nem esne le a karikagyűrű az ujjamon a tescoban sem árufeltöltőként, pénztárosként, konyhai dolgozóként vagy takarítónőként sem.

Minden este tudnék tükörbe nézni, mert ezekkel a munkákkal is a családomat szeretném eltartani.

A takarítás egyébként nem könnyű munka, sőt.

Aki az ilyen jellegű munkákat lenézi, annak talán ki kellene próbálnia pár hétig.

A munka, a becsületes hozzáállás sosem lehet szégyen. A lustaság, kölcsönkéregetés, segélyért kuncsorgás és a dolgozó emberek lenézése annál inkább.

Vállald el az állást, legyél büszkle arra, hogy a mai világban egy ilyen munkára is többszázan jelentkeznek és téged választottak. Becsüld meg a helyed, végezd el a munkádat a legjobb tudásod szerint.

Minden jót.

2013. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Tisztességes munka. Nincs ezzel semmi gond. Mi a barátnőmmel mások albiját takarítottuk egyetem alatt, a heti kajánk meg volt belőle. A legjobban a trehány srácokból éltünk :) A lényeg, hogy van munka, és jár érte bér. Semmi szégyellnivaló nincs a takarításban!!
2013. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Én idős emberekhez járok takarítani. Nem értem, miért lenne szégyen.


Ha a segélyért állnál sorba meg fűnek-fának panaszkodnál és közben várnád a csodát, az szerintem nagyobb szégyen lenne.

2013. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én gyerek előtt cégvezető voltam, most bedolgozok :)

egy 0-val keresek kevesebbet, de megéri :)

eleinte ideiglenesnek gondoltam, mert nem vették be oviba/bölcsibe, gondoltam míg itthon van is szerezzek pénzt. aztán ment oviba, de sokat betegeskedett, közben megszerettem a munkámat, ráadásul rá is állt a kezem, így dupla annyit keresek vele mint az elején. eszem ágában nincs már visszamenni :D

majd ha nagyobb lesz talán, de nem vágyom arra, hogy úgy éljünk nagyon jól, hogy nem látom a gyereket, inkább meghúzzuk a nadrágszíjjat.

szerintem nincs olyan tisztességes munka amit szégyellni kéne, sokkal "gázabb" ha otthon tengődsz segélyen miközben akár lépcsőházat is takaríthatnál :)

2013. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Én a második diplomám megszerzése alatti években házmesterkedtem. A férjemmel, aki meg szinte ingyen dolgozott gyakornokként, így tudtunk akkor összeköltözni. Nem szégyelltem, sőt örültem a lehetőségnek.
2013. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Férfi létemre én is ezt csinálom meló mellett. Jól jön a pénz és nem érdekel kinek mi róla(m) a véleménye. :)
2013. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!