Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak a BOSCH-hoz interjúra...

Behívtak a BOSCH-hoz interjúra mérnökgyakornoknak, milyen kérdések lesznek?

Figyelt kérdés
Minőségirányítási pozicíót jelöltem meg mérnökgyakornokként. Mehetek interjúra. Inkább szigorúbb vagy inkább lazább jellegű lesz az egész? Milyen kérdések lesznek? Nagyon félnem kell az interjútól?

2014. jan. 6. 09:29
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Illetve mit vigyek magammal? Igazolványok (milyen?), önéletrajz kinyomtatva, és még? Budapestre hívtak be.
2014. jan. 6. 09:32
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Kb így fog kinézni:

Kérdező: Miért szeretne itt dolgozni?

Te: bla bla bla

Te:Ön miért szeret itt dolgozni?

Kérdező:bla bla bla


És a lényeg:

Kérdező: Minimum 6 hónapot le kell nyomnod, attól kevesebbre nem tudunk felvenni.

Te: Mi van?

2014. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
31%
Rendes állást úgyse kapsz onnan, azért azokat megbecsülik. De legalább írkálhatod majd az önéletrajzodba, hogy "nekem már van 6 hónap gyakorlatom, bebebeeee"
2014. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Tehát a szakmai részbe bele sem kérdeznek? Ha igen, akkor a suliban tanultakkal meg lehet oldani, ha ez lesz az első szakmai állásom? A nyelvi résztől kell tartanom, ha beszélek németül? (németországi tanulmányok)Szakmai nyelv nem megy, csak az általános.
2014. jan. 6. 10:09
 5/29 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell túlparázni, havi 45 000 Ft ha majd keresel, persze, biztos rákérdeznek a nyelvre is, hogy beszéled e, és ennyi, a lényeg a minimum 6 hónap munka próba idő, legyél határozott, és nyugodtan kérdezzél vissza, ami érdekel.
2014. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Semmi komolyat nem fognak rád bízni gyakornoki "állással", és ha bele is kérdeznek szakmai dolgokba, az csak az elbírálód érdeklődő személyisége miatt lesz, de nem áll vagy bukik rajta az elhelyezésed. Ez csak egy gyakornokság, ember. Take it easy.


Egyébként Miskolcra jössz, vagy Pestre? Mást nem tudok, ahol Bosch van.

2014. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
Hatvan-ban is van Bosch ott 4 műszakba 6 hónap alatt simán leadsz egy 20 kilót:D Ennyit a norbi szeletről:D
2014. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

# 7 :D


Legjobb gimis haverom villanyosmérnök :D lett, és most Miskolcon dolgozik a Bosch-nál. Mivel mindig összeülünk iszogatni, mikor Pesten jár, képbe vagyok, milyen kizsákmányolás megy :D

2014. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Pestre :) A kizsákmányolás nem érdekel, Németországba készülök diploma után. Ugyanígy a Boschhoz :) Csak előbb szeretnék otthon gyakornok lenni, hogy ne 0 szakmai tapasztalattal jöjjek ki :)Továbbá érdekel az is, hogy milyen lehet gyakorlatban is megcsinálni azt, amit a suliban tanultam, mert oké, hogy a suliban megtanulom és tetszik, de a versenyeken kívül is szeretnék már valamit kezdeni ezzel a tudással.. képtelen vagyok kivárni a diploma végét :D
2014. jan. 6. 11:55
 10/29 anonim ***** válasza:
33%

" A kizsákmányolás nem érdekel, Németországba készülök diploma után."

Szomorú, hogy nem érdekel, a saját hazád sorsa, persze könnyebb elhúzni innét.

2014. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!